Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kislány koromban nem volt...

Ha kislány koromban nem volt mellem, akkor a gyerekemnek sem lesz?

Figyelt kérdés
Anyumnak, nővéremnek jó nagy mellei vannak, anno nekem 20 évesen semmi nem volt, pedig volt rajtam zsír mindig. Azután megplasztikáztattam a melleim, és bele gondoltam abba ha kislányom születik, neki sem lesz mellé soha? ugye genetikát nézve...
2021. febr. 26. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha férjed ágán sincs melle senkinek, még akkor is lehet, hogy a leendő lányod a nagyi melleit örökli, bár elég kicsi az esélye. Nekünk is anyuméknál mindenkinek jó nagy mellei vannak, apu részéről meg a deszkán több a domborulat, és én is elég laposra sikerültem.
2021. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos. Nálunk apai és anyai ágon is alacsonyak és alma alkatúak a nők, kivétel nélkül mindenki, akit ismerek. Nekem teljesen más az alkatom, vékonyabb vagyok, a csípőm szélesebb és csak B-s a mellem. Elvileg mindkét szülőm vérszerinti, bár ugye sose lehet biztosan tudni...😅
2021. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Állítólag átugrik egy generációt. A nagyikat kell kérdezni.
2021. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
91%
Örökölheti a nagyiét is vagy akármelyik őséét. Nálunk anyámnak óriási melle van(mondjuk mindig túlsúlyos volt) de a nagyik vékonyak minimális mellel. Én is vékony lettem minimális mellel.
2021. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nővérem B-s, én D-s mellekkel rendelkezem. Anyunak B-s mellei voltak.
2021. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyszülők is fontosak és az apai ág is. Az én anyumnak B- s melle van, nekem G-s és ugyanolyan vékonyak vagyunk.
2021. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Anyumnak E kosara van, nekem az A is elállt némelyikből 🙆 így három szülés után összehoztam egy B-t.

Mindketten vékonyak vagyunk.

Ami érdekes, hogy nagymamáim is jó nagymellűek, én mégis így jártam.

2021. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fiaid lesznek akkor nagy a valószínűsége.
2021. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!