Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szèp èlènk...

Hogyan lehetne szèp èlènk színű a szemem?

Figyelt kérdés

Zöld szemem van. Ilyen "színváltós" nèha sötètebb, nèha világosabb van mikor van benne egy kis kèkes beütès, tehát a színe tetszik csak nagyon fakó vagy nem is tudom. Közelről a tükörben nèzve szèpen látszik a színe, de távolabbról, fotóról már olyan seszínű fosbarnászöldnek!? (bocs a szóèrt, de tènyleg) :D tűnik.


Ès ilyenkor úgy irigykedtek azokra akiknek hasonló a szemszínük, de mègis úgy "ragyog". Tudjátok arra fondolokr, mikor a szemfehèrje tènyleg olyan szèp fehèr ès a közepèn meg szinte ragyog, csillog a szem színe. Remèlem èrtitiek mire akarok kilyukadni :D


Van erre valami sminktrükk, vitamin, műtèt, akármi??



2021. márc. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ezt kép szerkesztőnek nevezik. Nekem is ilyesmi szemszínem van mint neked. Én ha szerkezgetek egy kicsit rajta akkor ragyog.
2021. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Fény, ps.
2021. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is ilyen a szemem. Használj olyan színű sminkeket, amik emelik a zöld színt. Vörös, lilás, világos rózsaszín, barnás rúzsok jók, a korallosak, narancssárgásak nem.

Szemhélyfestékek közül a világosabb gyöngyházas, fehér, krémszínű árnyalatok, barna, rózsaszín, lila (ha bevállalósabb vagy) ki szokták emelni a szemem zöldjét. A kék, szürkes, zöldes, sárgás, fekete árnyalatok elnyomják.

2021. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*szemhéj, bocsánat.
2021. márc. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop. Semmi se igazi a kepeken. Mindent atsgerkesztenek ,atformaznak meg atszineznek.
2021. márc. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Táplálkozás elsősorban. Nekem sötétbarna volt és kellő méz, dió fogyasztással pár hónap alatt lett hazel és a szélén pici zöld foltokkal. Minden esetre elég nagy meglepetés volt amikor láttam hogy szépen lassan működik.
2021. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!