Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előfordult olyan, hogy fiatal...

Előfordult olyan, hogy fiatal lányok/nők, akiknek szolid, visszafogott megjelenésük volt, aztán gyökeresen megváltoztatták a frizurájukat, elkezdték festeni a hajukat, sminkelni magukat, mindenféle piercinget, tetoválást csináltattak?

Figyelt kérdés
Extrémebb ruhákat kezdtek viselni, esetleg testmódosításokba is belementek?

2021. márc. 2. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen előfordult és elő is fog fordulni. De mit szeretnél tudni?
2021. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Saját környezetemben nem voltak nagyon szélsőséges példák. Olyasmi érdekel, hogy valaki nem látta az ismerősét hosszú ideig, aztán szinte fel sem ismerte mikor ismét találkoztak.
2021. márc. 2. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem ez volt. Általánosba nagyon visszafogott kislányos kinézetem volt. Mikor bekerültem gimibe, új hajat vagattam, befestettem a hajam szőkere, elkezdtem erősebben sminkelni, sokkal csinosabb ruhákat hordani, műkörmöm lett.
2021. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is amint otthagytam a gimit végre olyan lehettem amilyen lenni akartam. Piercingek erős sötét smink fekete rúzs és dark holmik.

Az egyetemen már a kutyát sem érdekli a kinézetem hála a jó égnek.

2021. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Néhány ismerősömnek még a testalkata változott meg jelentősen.
2021. márc. 2. 18:56
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%

Igen, 16 éves koromig nem dönthettem az ilyen dolgok felől, szóval akkor volt egy nagy változás. Előtte anyám öreges, színes cuccokban járatott, 16 évesen meg végre kerestem pénzt és abból lecseréltem ezeket. Akkoriban sima fekete minta nélküli ruhákat hordtam és sima feketére festettem a hajamat mert a suli tiltotta a színeset. Gimi után elérhetővé váltak számomra az inkább nekem tetsző fura és darkos holmik, na meg a színes hajfestékek, így először rövid lila, majd hosszú kék lett a hajam. Tetoválást kiskorom óta akartam de csak 29 évesen találtam meg a megfelelő művész na meg akkor volt rá felesleges pénzem, így azok azóta gyűlnek. Piercingem szintén a suli miatt nem volt, utána a fülembe került az is egy pár. Sminkelni is egyetemen kezdtem el, mert 10 évvel nézek ki fiatalabbnak és tizenévesen úgy néztem volna ki sminkben mint egy kisgyerek aki kikeni magát játékból.

Szóval sokan úgy vannak vele hogy amíg valami korlátozza a megjelenésüket, addig kénytelenek abból gazdálkodni ami van, majd amikor lehetőségük adódik, akkor megvalósítják az elképzeléseiket. Engem se ismerne fel most az aki általánosban vagy gimiben látott utoljára.

2021. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ismerősöm, teljesen átlagos, szerény lány, mindig jó tanuló volt, átlagos ruhákban járt stb. Tipikusan az a illető akiről nem gondolnád, hogy tetoválása vagy hasonló dolga van. Egyszer eljött velünk egy kirándulásra, rövid nadrágban, és teljesen meglepett mindenkit, hogy tetoválása van a combján. :) A kezdeti "sokk" után már senki nem foglalkozott azzal, hogy van tetkója vagy nincs, de mindenkit nagyon meglepett, mert ő volt az akiről nem gondoltuk volna. Mondjuk nagyon zavarban is volt, mikor kérdeztünk róla, vagy meg akartuk nézni.
2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Ennyire azért nem. Piercingem nincs, se tetoválásom. Sminkből is csak spirált használok. De eddig nem így volt.

Eddig voltak a fekete jégerek/sztreccsek/cica nacik (Nem tudom ti hogy mondjátok. Mi mindegyiket használjuk) meg a bő fazonú vastag kapucnis felsők. Most pedig szűk farmer, szűk fekete farmer, kapucnis felsőkkel. De azoknak eléggé rövidített a derekuk. A hajam eddig mindig összekötöttem. Most mindig ki van engedve. 16l

2021. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Egyházi suliba jártam, ahol szigorú térd és váll takarás volt. Szoknyától rosszul voltam.


Miután elballagtam gimiből szexi, kissé kihívó(de nem közönségesen!) ruhákat kezdtem hordani. Mini, spagetti pántos body stb. Most a szexi és az elegáns női vonalat képviselem. Akkoriban inkább farmer, pulcsi volt a szettem.

2021. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!