Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erőszakoskodtam a fültágítómma...

Erőszakoskodtam a fültágítómmal, véraláfutásos lett...?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 mm volt benne bele akartam tenni a 24est, de az istennek sem akart belemenni aztán feladtam vissza akartam tenni a 22est de akkor láttam hogy hátul véraláfutásos lett meg kicsit kifordult

Úgyhogy végül a 20ast tettem vissza, azzal nem látszik hogy belilult meg hogy lett körbe ilyen pukli rajta

Ez el fog tünni vagy ilyen marad? Rendesen megijedtem és fáj is remélem be is gyullad ezek mellé 😭 tudom hülye voltam csak itt megállt valamiért már 2 hónapja 22es van benne és testápolóval se csúszik bele a 24es de erővel meg csak ez lett belőle

26 lett volna a cél de így nem tudom mi lesz kérlek nyugtassatok meg hogy helyrejön



2021. márc. 4. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El, remélhetőleg, csak ne piszkáld.


De az istennek erőlteted így.

Két metódust ajánlanék:


-Szilikon tágító, amit összehajtasz, kirúgja magát és tágít.


-Vagy fülsúly, ami a gravitációval fájdalommentesen nyújt.

2021. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam már nem is fáj szinte most jó ideig nem nyúlok hozzá az biztos😂
2021. márc. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!