Migrén piercing?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata vele? Nagyon érdekelne, hogy hatásos-e!

2021. márc. 5. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Én felhívtam miatta egy piercingest. Azt mondta:


"Őszinte leszek, jól jönne a pénz, szóval magammal cseszek ki, de nem akarlak megtéveszteni. Belőhetem, de nem fog használni."

2021. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

A sima piercinges és a migrén piercinges nem ugyan az! A migrén pc-s egy akupunktúrás kezelést hajt végre, míg egy sima pc-s csak testékszert helyez fel.

Személy szerint nekem nincs, de van egy ismerősöm, aki iszonyatosan fejfájós volt. Neki bevált és csak ajánlani tudja.

2021. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Én is úgy tudom, hogy előtte csinálnak egy kezelést, hogy a fül melyik pontjai lehetnek alkalmasak. Olyat is olvastam, hogy van akinek nem kell bele az ékszer, elég csak átszúrni az adott pontot.
2021. márc. 5. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Az egyes vagyok. Hányós, ájulós, fényérzékeny, néha már öngyilkossági gondolatokkal tarkított migrénes vagyok évek óta. Az életem megy rá. Hidd el minden létező gyógymódnak utána néztem már és olyan piercingest hívtam és beszéltem vele, aki ért hozzá és utánajárt ennek is. Ő javasolt egyébiránt akupunktúrás kezelést is. Azon is voltam és nekem az sem vált be. Azt mondta ő nagyon szívesen átlövi nekem azt a pontot, de elenyésző azoknak a százaléka, akiknél valóban működik.


Van, akinek állítólag a citromos kávé is segít, akkor inkább azzal próbálkozzon az ember, mint hogy átlövesse a fülét, ha amúgy nem akarja. Erős migrén esetén kb ugyanannyi az esély rá, hogy segít. Szerintem nulla.


Kedves kérdező! Ha szeretnél amúgyis ékszert csináld, lehet tök jól fog állni, de a gyógyulás érdekében inkább keress fel egy neurológust. Vannak már egész használható görcsoldók igaz nagyon drágák, de élhetővé válik vele az élet és hátha esetedben megtalálják és megtudják szüntetni akiváltó okot is, nem úgy mint nálam.

2021. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
Fél éve csináltattam. Nekem nem használt sajnos, ahogy semmi sem :/ a migrénes fejfájós-napjaimat ugyanúgy felválta végig alszom és hányom, mint ezelőtt. Ennek ellenére én azt mondom csináltasd meg, ugyanis nekem is olyan ajánlotta akinek ez hatott, és évekóta nem volt migrénes fejfájása.
2021. márc. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs,de ismerősöm mondta,hogy neki segített.Viszont szerintem csak akkor működik,ha tökéletesen arra a pontra szúrják azt meg csak tényleg profi piercer tudja megcsinálni.
2021. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%
Én kb. 3 hónapja csináltattam ilyet Pesten. Eddig minden 2. héten ugyanaz volt: homályoslátás, fejfájás, hányinger. Erre ment rá kb 2 napom mindig. Nekem bevált, azóta nincs semmi. Én csak ajánlom mindenkinek, egy próbát megér.Nem olcsó és nem is fájdalommentes az biztos, de annyi a lényeg, hogy migrén piercingesnél csináltassátok, mert ha nincs kivizsgálva az a pont, semmi értelme. Abba a piercing szalonba azt mondták, hogy eddig ott náluk kb. mindenkinek bevált;))
2021. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%

Szerintem ez a migrén okàtól függ.

Nàlam a hormonvàltozàs vàltja ki, ebből sejtem, hogy a pircing nem segîtene.

Aki stresszes, rossz alvó annàl el tudom képzelni, hogy hat.

2022. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

8as voltam.

Végül megcsinàltattam, mert élhetetlen volt, hogy havonta egy hetem kompletten kuka.

Vàltoztatott a pircing ,rövidebb lett a roham. A frontokat is elkezdtem megérezni a pircing előtt, az elmúlt.

És étel nem vàlt ki rohamot, nem kell diétàzni.

Nekem természetgyógyàsz csinàlta, aki nem ismert és nem reklámozza magàt.

Kimérte a migrén pontot.

2022. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nekem a szemüveg segített cilinderrel, viszont mikor anno kilövettem a fülem azóta a fogorvos nem fáj annyira ami fura xd
2023. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!