Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom tökéletesen...

Hogyan tudom tökéletesen lereszelni a géllakkot? Csak magamnak készítem itthon a géllakkomat. Kézi reszelőm van, nem mertem még gépet venni, félek, hogy túlreszelem a körmöm. Viszont a kézivel se könnyű.

Figyelt kérdés

A színt még bátrabban merem reszelni, hiszen alatta van az alap. Azonban nem egyenletes a reszelésem, az alap foltokban ott marad a körmömön, alig láthatóan. Ezeket a pici foltokat még nehezebb úgy kireszelni, hogy a saját körömlemezben ne tegyek kárt. Rontja az új géllakk tartósságát, ha ilyen icipici foltok maradnak a körmömön a régi anyagból? Természetesen használok buffert, nail prepet, primert is előtte. Van valami tipp erre, vagy finomabb, kisebb reszelő esetleg, amivel könnyebben tudok dolgozni?


Sajnos egyelőre kézi reszelésről nem találtam sok videót.



2021. márc. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gél lakk oldó folyadékkal esetleg
2021. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra szeretnéd géllakkozni,akkor nem kell 100%ban lereszelni,csak ahol levegős.

Én ha végleg leszedem is csak annyira szoktam hogy ha marad rajta pici,akkor míg lenő sima körömlakkot használok rá.

Mert a saját körömnek jobb ha lenő.

Teljesen eltávolítani reszelővel nagyon nehéz úgy hogy a saját köröm ne sérüljön.

Vagy oldószer,amit az egyes írt

2021. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam az oldót is, jobb volt, csak olvastam, hogy szárítja a bőrt, ezért mellőzném.


Akkor megpróbálom csak a színt egységesen leszedni, a régi alapot pedig utána ugyanúgy kezelem az előkészítő cuccokkal, mintha a natúr körömre lakkoznék, ugye?

2021. márc. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!