Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleim?

Hogyan győzzem meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Szeretnék 16k-s láncot a Luxurybp shopból, de édesanyám nem engedi nem az ára miatt, hanem, mert nem szeretné, hogy ilyet hordjak. Hogy győzzem, akár csak annyira, hogy én megvehessem és megrendelhessem saját pénzből. Illetve egyéb más dolgoknál is jól jönne valami meggyőző szöveg. A segítséget előre is köszönöm

2021. márc. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne győzd meg őket, az csak további konfliktust fog szülni. Nyilván nem ismerem a szüleid, de sejtem, hogy milyen típusúak. Én különben semmi elítélendőt nem látok 20 évesen abban, hogy valaki vesz magának egy láncot saját pénzből, szóval vedd meg, de ne hordd előttük, ennyi. Gondolom otthon amúgy se nagyon hordanád...
2021. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de neked honnan jött 20 éves vagyok? 16 vagyok
2021. márc. 8. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja bocs félreértettem te vagy 20 éves bocsi
2021. márc. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!