Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért egyenesedett ki a...

Miért egyenesedett ki a göndör/hullámos hajam?

Figyelt kérdés
Alapjáraton göndör és hullámos között volt a hajam viszont most már átment szinte épphogy hullámosba, néhány helyen pedig kb teljesen egyenes. Nem tudom miért van, mert már nagyon rég vasaltam utoljára a hajamat és általában hagyom , hogy magától száradjon meg szóval az se lehet, hogy esetleg a hő miatt tönkrement vagy bármi. Valami tipp? Másnak is volt ilyen?

2021. márc. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hosszú.
2021. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változik a korral nálam is így van. De lehet azért is, mert hosszú más termékeket használsz stb.
2021. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat:)
2021. márc. 10. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva volt így. Ovis korokban szép szinte teljesen egyenes hajam volt aztán alsóban kezdett átmenni hullámosba. Felsős koromra teljesen göndör lett az egész és sajnos azóta is olyan. Néha örülnék neki ha megmaradt volna egyenesnek, sokkal könnyebb lenne kezelni meg különböző frizurákat csinálni, így általában nem tudok vele mit kezdeni szóval mindig csak lóg mert összekötni meg nem szeretem.
2021. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!