Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Merjek hajszínt változtatni?

Merjek hajszínt változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék újítani egy picit, éhezek egy kis változásra. Soha nem volt befestve a hajam, egy picit ódzkodok is tőle.

Egész életemben szőke szerettem volna lenni, de a fodrászom nem annyira ajánlja, arra hivatkozva, hogy száraz egy picit a hajam. Egyébként tuti jól állna (most világos barna hajam van), eredetileg aranyszőke hajjal jöttem a világra, csak időközben bebarnult.

Na de! Ha már szőke nem lehetek (😔), arra gondoltam kipróbálom a sötét barnát (majdnem feketét).


Merjem?


Természetesen először keresnék valami kimosható festéket... már ha létezik ilyen. :D


Még egy kérdés: kinek áll jól szerintetek a sötét hajszín?


Nekem világos a bőrszínem, mogyoró barna színű szemeim vannak amik tökéletesen passzolnak a szemöldökömmel. Lehet egy picit úgy néznék ki, mint a Hófehérke. Sápasztana esetleg?


Nektek volt már sötét hajszínetek? Jól állt?



2021. márc. 10. 19:00
 1/9 anonim válasza:
100%

Nyugodtan.:)

Én voltam szőke és mindenkinek nagyon bejött.

Eredetileg sötét barna a hajam de csak egy jó fodrászt kell találni és megoldható.

Amúgy hány éves vagy? Még tiniként se kell engedély szerintem szülőktől, mert ez azért a te hajad mégis csak és ha kell változtatás akkor hajrá!

Nem lesz semmi gond, előtte ha nem volt még festve akkor mindenképp kérd meg, hogy csináljon gyorsan allergia teszet, mint nekem hogy kicsit rákente a nyakamra és ott hagyta 5 percig és ha nincs reakció akkor mehet nyugodtan.

Nekem halvány sápad a bőröm de még így is sokan mondták hogy a szőke állt legjobban nekem sőt a fél osztály meglepődött szinte :D.

Csak bátorság kell és egy jó fodrász.:)

2021. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
azzal azert szamolj, h a sotetebb hajszin nagy esellyel oregiteni fig.
2021. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Most töltöm be lassan a 18. életévemet.

#2: Igen, de nem is olyan nagy baj ez számomra. Hiába lépek lassan felnőttkorba, még most is néha 14 évesnek néznek a babaarcom miatt.😅

2021. márc. 10. 20:17
 4/9 Metionin ***** válasza:
66%

Ha szőke akarsz lenni akkor próbáld ki a Baleás szőkítő krémet, lassan szőkít minta a nap szívná ki a hajat, nem roncsol annyira.

Ha meg barna, akkor színezőt próbálj ki először.

2021. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt a Balea szőkítő krémet nem szőrszálakra szokták használni? Nem lesz semmi komolyabb baja tőle a hajamnak?

Egyébként köszi a választ!:)

2021. márc. 10. 21:50
 6/9 Metionin ***** válasza:
Nem, az hajra van. A more blond cucc. Elvileg rá van írva hogy természetes hajszínre ne használd de az összes ismerősöm aki használta, arra kente, hiszen pont azért kenték mert nem akarták szőkíttetni.
2021. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oo értem! Oksi, utánanézek majd. Köszi!
2021. márc. 10. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna, a sötétbarna haj sok embernek jól áll. Ha szeretnéd hajrá csajszi!
2021. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd. Szép lennél
2021. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!