Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők/lányok, akik rendszeresen...

Nők/lányok, akik rendszeresen 10/1, 10/0 pontozással illettek itt (szerintem átlagosan jóképű, sokkal több pontos) hétköznapi férfiakat, srácokat, mutatnátok nekem képeket olyan pasikról, akik szerintetek elég jól néznek ki, és felérnek hozzátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy más az ízlésünk, vagy csak szimplán el vagytok szállva a filmes ideálok világába.

2021. márc. 12. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
2021. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez most csak ugratás, ugye?
2021. márc. 12. 13:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
helyes srác
2021. márc. 12. 14:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem én írtam az első kommentet, de ez a stílus amúgy nekem is bejön, bár kicsit fiatalabb kiadásban. 23/L
2021. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó! :)


Jézusom. No, nekem meg ez a 10/0, azt hittem, vicc. Nem is tudok rá férfiként tekinteni, inkább valamilyen mesebeli karakterként valami fantasy filmből, vagy meséből.


De végül is éppen ezt célozza a kérdés, hogy megértsem az itteni közízlést :)

2021. márc. 12. 14:48
 7/22 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Nekem pont azért tetszik, mert ilyen fantasys/vikinges. :D


Más, átlagosabb külsejű férfiak is tetszenek, amit kifejezetten NEM szeretek, az a lenyalt haj, meg a túl sok izom. Mármint semmi baj nincs ezekkel, csak nekem más jön be. :)


És itt szigorúan a külsőről beszéltem, ami csak egy része a vonzalomnak, a személyiség is nagyon fontos, sőt.

2021. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Nekem Tom Kaulitz tetszik. Heidi Klum férje.

[link]

Bár igaz, szakáll nélkül jobban. De így is helyes.

2021. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Dolph lundgren 25-35 evesen. (Rock c filmekben jatszott pl meg egy rakas akciofilmben. Meg 40-50 korul is nagyon helyes 10/10-es.)Akarhogy forgatod,szep az arca. Fogsora tokeletes es hofeher.Szep aranyszoke haja van. Szepen kidolgozott izmos teste es magas.


Antonio Sabato Junior a Miert pont az en lanyom? cimu filmben jol nezett ki. De o idosebbkorara ronda lett.


Brad Pitt volt meg helyes kb 35 eves koraig.



Szamomra a vikinges kep undorito es Hei Klum ferje is. Igenytelen gusztustalan mindketto.

2021. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8, #9, köszönöm, mert tanulságos


nekem #8 pasija nagyon gyenge, lányos arcvonásai vannak, és az egyetlen, ami felhozza valamelyest, az éppen a szakálla számomra, és a szemöldöke, de azért nagyon messze van attól, ami szerintem a "helyes pasi"


#9 régen azt mondták, elég, ha egy pasi egy fokkal szebb az ördögnél. No, a Te ideáljaid az én szememben még ezt az egy fokot sem lépik meg, az első kettő az ijesztő kategória számomra, Brad Pittet meg csak szimplán nyálasnak és undorítónak láttam világ életemben.


Amúgy nagyon tudnak tetszeni a szőke pasik is, de nem ez a típus.


Szóval,

#8, a pasid nekem gyenge 10/5, de csak a szakálla menti

#9, nálam 10/0 mindhárom


Köszönöm, kezd körvonalazódni a dolog, remélem, jönnek még válaszok! :)

2021. márc. 13. 06:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!