Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy,hogy valamit...

Voltatok már úgy,hogy valamit kezdeni akartatok magatokkal de nemtudtátok,hogy mit?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy kínlódok a hajammal kapcsolatban.

Változtatni akarok de nemtudom mi legyen az,nem akarom elhamarkodni.

Sötét barna szinte fekete festett a hajam

és kb a derekamig ér.

Pár hónapja volt ombre olyan barnás/ rozsdás árnyalat.Szép volt de pár hét alatt visszafestettem.

Valakinek valami jó ötlete?

Milyen legyen a színe?Nyirassak belőle rövidebbre?

Képeket is küldhettek mert ugy sem tudom mit akarok csak egy a biztos,hogy változtatni.



2021. márc. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Én 1 éve voltam így de sajnos elhamarkodtam a döntést😅

Leborotváltam a fejemet. Most már egy nagyon szép bob fazon van amit egyszerűen imádok


Sok féle formában hordhatom. Egyszerű de nagyszerű. Szép.

Más nem is kell

2021. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is leborotváltam a derékig érő hajamat, de nekem nagyon bejött. Többször letoltam már újra azóta, meg egyébként se hagytam pixie-nél hosszabbra megnőni 🙂
2021. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ragaszkodom a hosszabb hajhoz,de nagyon tetszenek a bob fazonú frizurák is.


Nekem nem illene a kopasz szerintem de ne is szeretném viszont van akinek nagyon jól áll és vagány.

Volt idő mikor oldalt fel volt nyírva.

A színével kellene kezdenem valamit de félő úgyis visszafestem sötétre.

Most úgy minden zavar.Imádom a frufrut közben meg akarom növeszteni.Lenyiratnám,hogy dusabbnak hasson de sajnálom lenyírni.

Lennék pink lennék réz vörös de másnap úgy is fekete akarnék lenni.Lehet ide egypszihiáter kellene nem fodrász😆😆😆😆

2021. márc. 12. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem hagyd így, biztos szép lehet. Egyébként én mindig úgy vagyok vele, hogy nem tudom mit kezdjek a hajammal. Ezért egy ideje már hagyom, úgy ahogy van és próbálok ellenálni a kísértésnek.

Ameddig kibírom.

2021. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már én is megfogadtam,hogy békén hagyom és nem festem de mégis mindíg szenvedek😁
2021. márc. 13. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!