Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok. Mit tudnék...

Csúnya vagyok. Mit tudnék ellene tenni? Sminket nem akarok használni, nem ennek a híve vagyok, se műtétre menni.

Figyelt kérdés

Azt mondják rám, hogy csúnya vagyok, és igazuk is van (de ebbe ne menjünk bele, hogy "jaj biztosan szép vagy, de nincs önbizalmad az a baj" , MERT NEM EZ A "KÉRDÉS"). Köszönöm.


Barna haj, (nagy, kerek) kék szem, vékony száj.

A szememet dícsérik a legjobban, meg a számat. Az orromról nem tudok nyilatkozni:D.



2021. márc. 13. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi miatt mondják hogy csúnya vagy? Így nehéz mondani hogy XY dolgot csinálj
2021. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy színben és fazonban jól eltalált frizura iszonyú sokat tud dobni az emberen.
2021. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a másodikkal.
2021. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Választasz valami olyat, ami másnak tetszik. Pl. vannak ruhaanyagok, amik még csúnya lányon is tetszenek. Tetszhet az illatod is másnak. Vagy a hajad, ha szép természetes. Lehetsz finom, nőies, még ha csúnya is vagy, meg a szexuális teljesítmény se függ ettől. Ha magas vagy és nőies az alakod de csúnya vagy, az még talán mindig jobb, mint ha szép, de alacsony, tömzsi lennél.
2021. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Szia , hát ha csúnya vagy , azon sajnos nehéz javítani. Én is az vagyok , és sajnos nem is tudok megszépülni semmitől, mindenki szebb nálam.
2021. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 : Szia. Akkor csak el kell fogadjam, hogy majd lesz valaki, akinek ÁLLÍTÓLAG "szép vagyok/lehetek"??
2021. márc. 16. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem számottevő dolog az életben. Nem tudom , hogy lehet ilyen ,hogy ide irkálsz ilyen kérdéseket. Gondolom végső elkeseredésedben.Valakinek biztos tetszeni fogsz ,ha igényes vagy. Igényes alatt azt értem , hogy foglalkozol magaddal. Nem ide kell irkálni , nézz a tükörbe , hogy mi nem tetszik , és ha tudsz változtass rajta. Önmagad ostorozásával nem mész többre. Ha gondolod írj rám, és küldj egy képet magadról , akkor tudok talán segíteni , vagy véleményt mondani , hogy min tudsz esetleg változtatni. De így ennek a kérdésednek nem sok értelme van , illetve nem tudom, hogy milyen választ vársz .Írj rám , és szívesen segítek változni . Én is keresztül mentem ugyanezen, de sikerült magamat elfogadnom , és tudtam azért változtatni is magamon. Úgy sikerült , hogy fogtam magam , és kezdtem magammal valamit , hogy ki is nézzék valahogy.
2021. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!