Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról, akiknek...

Mit gondolsz azokról, akiknek gödröcske van az arcán?

Figyelt kérdés
Aranyos? Ellenszenves? Tetszik?

2021. márc. 13. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Milyen gödröcse? :O Mivan?
2021. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2021. márc. 13. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem semleges
2021. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
1. vagyok, ja köszi, igazabol pont ez az,amit eszre sem veszek, én pl egy csajon nem ezt nezem, hanem feneket mellet hajat, lábat fogat, ruhat. Az, hogy milyen gödre van bocsi, de abszolut hidegen hagy, ilyen butasagot ne kerdezzel legkozelebb! Gondolom te sem a pasik mosolygodrét nezed meg eloszor egy pasin...
2021. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

#4 Hiszed vagy sem, pedig de. :-)

2021. márc. 13. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem aranyos
2021. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat különösebben, ha van aranyos, ha nincs nem hiányzik.
2021. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
onmagaban egy godrocske senkit nem tesz aranyossa vagy vonzova, ha alapbol nem az. nyilvan ha nekem tetszo emberen van, akkor lehet aranyosanak tartni, de egy random idegenen vagy szamomra visszataszito emberen nem fog erdekelni.
2021. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom 2 év járás után tegnap tette szóvá hogy iszonyat aranyos. Mondjuk nekem több is van egymás mellett és nem is szimmetrikus :D Ennek ellenére úgy gondolom szebb vagyok tőle, az arcomhoz nagyon illik. A páromnak is van egyébként, és én imádom :D
2021. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!