Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszaktípusba tartozom?

Milyen évszaktípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Elég sokat kutattam, de nem tudom megállapítani.

A szemem ilyen színű: [link]

A hajam eredeti színe valami ilyesmi: [link]

Csak egy kicsit talán világosabb, és szürkébb. (Hozzáteszem, hogy nem igazán állt jól)

A bőröm már egy kicsit nehezebb kérdés, de megpróbálom összefoglalni azt ami fontos lehet:

- nagyon világos

- könnyen lebarnulok

- még most is látszik egy kicsit az augusztusi strandolás

- enyhén sárgás

- mindig karikás a szemem alatt, nagyon vékony a bőröm, látszanak az erek.

Az arany jobban áll mint az ezüst szín.



2021. márc. 14. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Tavasz
Nyár
Ősz
Tél
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez érdekes így, mert az arany a meleg típusoknak áll jól, de a hajszín alapján meg nyarat tippelnék.

Ezen a teszten mi jön ki? :)

[link]

Persze ezek nem teljesen megbízhatóak, azt mondják, 100% eredményt csak a színtanácsadás ad. Én még nem voltam, mert drága, de egy időben rengeteget olvasgattam a témában.

De az is segíthet, ha megnézed, milyen színek állnak jól, mit viselsz szívesen

2021. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Leginkább lágy nyár vagy szerintem, a vékony világos bőr és a szürkés árnyalatú haj, tipikus nyár. De ha lebarnulsz és valami rezesebb fényű hajszínt választasz, akkor a szemszíneddel együtt már a lágy őszhöz tartoznak a színeid. Én ezt a két típust tudom elképzelni. De képről többet tudnánk mondani.
2021. márc. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként a lágy nyár pont az a típus, amihez az arany és az ezüst is megy.
2021. márc. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

A szemrol belinkelt keped az osz karakterjegy leirasaban szerepel ezen az oldalon:

[link]


A leirasod alapjan egyebkent en semmi esetre sem sorolnalak a nyar tipusba, hiszen a szemed kifejezetten meleg arnyalattal bir(mar ha tenyleg olyan, mint amit linkeltel) es ugyanigy a borod is, ezert mindenkepp ezen a vonalon indulnek el a helyedben.


Esetleg probald ki ezt a kepelemzot, hatha elorebb leszel vele:

[link]

2021. márc. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-es válaszoló, kitöltötte M a tesztet, nyár jött ki, de rengeteg kérdésnél nem igazán tudtam dönteni a válaszok között, mert egyik se illett rám.


2-eshez annyit, hogy valóban rezes árnyalatúra festettem a hajam, és sokkal jobban áll. (635-ös árnyalat.) Nyáron könnyen, és szépen barnulok, és sokáig megmarad az a szín.


A kép amit linkeltem a szemről, az majdnem olyan mint az enyém, az egyetlen különbség, hogy a belsejének még aranyabb árnyalata van.

2021. márc. 15. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is hasonló szemszínem van amúgy, belül aranybarnás, kívül zöldes, leginkább ősz típusra jellemző. A hajam pedig világosabb, szürkés-barnás, tipikus nyár típus szín. Ezek alapján arra gondoltam, hogy talá lágy nyár lehetek, ami ugye a nyár-ősz típus, lehet, hogy te is oda tartozol :)
2021. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lágy őszre vagy lágy nyárra tippelnék, szín-ügyileg ez a két típus nagyon közel van egymáshoz, csak az egyik picit hidegebb, a másik pedig melegebb. A leírtak alapján mindenképpen lágy típus lehetsz, ez számomra nem kérdés, ha élénk típus lennél - tél vagy tavasz -, akkor sokkal egyértelműbb lenne számodra is, mi a helyzet, a telek és tavaszok ilyen szempontból előnyben vannak.

Mivel a szemed inkább melegebb árnyalatú és azt mondod az arany és a melegebb hajszín jobban áll, így én a lágy ősz mellett tenném le a voksomat.

2021. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!