Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan szőrtelenítet...

Lányok ti hogyan szőrtelenítetek ott lent, hogy szép legyen a végeredmény és ne irritáljátok a bőrötöket közben?

Figyelt kérdés
Én most elég tanácstalan vagyok, mert már próbáltam a gyantát, de attól egy az, hogy rengeteg benőtt szőr jelenik meg nálam másik meg az, hogy én azt a fájdalmat nem bírom ki egyszerűen.Szőrtelenítő krémet oda nem merek kenni meg az pl. amikor kipróbáltam lábamon ott ilyen pöttyös maradt utána mint a borotvánál szóval nem éri meg.Szóval maradt a borotválás, ami addig kb. okés amíg hosszabb szőrt szedem le vele, de amikor mondjuk borostás csak és úgy kezdem el borotválni akkor a szőrtüszők helye konkrétan vérzik, pedíg nem nyomom rá erősen meg mindíg nedvesen borotválkozom, hogy ne irritáljam, de nagyon érzékeny a bőröm a borotvára ott.Arról nem is beszélve ,hogy ilyen piros pöttyös marad szinte bárhol máshol is ahol borotva ér a bőrömhöz nem csak ott.Szerintetek mit kéne másképp csinálnom?Ti hogy szoktatok szőrteleníteni?Természetesen a borotva amit használok minden alkalommal új, egyenesen a csomagolásból veszem ki és tiszta meg utána neogranormont is használok, de nem sokat segít.

2021. márc. 16. 13:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy a szeméremdomb környékén oldalirányba húzom a borotvát nem pedíg a szőr növekedésével szembe, mert az hallottam az is segít, hogy ne irritáljuk annyira, de így is nagyon vérzik.
2021. márc. 16. 13:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezek miatt mostanában sehogy. Csak rövidre nyírom.
2021. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha esetleg várnál ameddig megnő a szőr és úgy szednéd le? Én heti 1x borotválkozok, addigra nő annyit hogy ne vérezzen. Egy kis borosta még nem a világ vége :)
2021. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajvágóval, annyira letolom amennyire lehet. Nem borotválom, így nem is irritál.
2021. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Borotvával, mert az nem fáj, hetente-2 hetente borotválom. Fontos, hogy a borotva éles legyen, akkor elég szépen le lehet vele szedni. Míg gyakrabban borotváltam, nekem is volt, hogy vérzett, de már 4 éve együtt vagyok a párommal, nem akad fenn rajta, ha néha kicsit hosszabb a szőr, így elég 1-2 hetente szednem.
2021. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem akarod teljesen nude-ra akkor a rövidre nyírás a legjobb megoldás. Utána általában nincs semmi irritáció, és mégis megmarad a kórokozók elleni első védelmi vonal.


Ha viszont valódi szőrtelenítés a cél, én a fazongyantára szavazok, de csak és kizárólag a kozmetikusnál. Egyszer próbáltam otthon ilyen mini hideggyanta csíkkal csak a bugyiból kilógó rész, hát ki se jött mind rendesen, meg nagyon fájt is. A kozmetikusnál sokkal jobb, hiszen biztos lehetsz benne, hogy ő a profibb kettőtök közül, mi közben beszélgetni szoktunk, így is másra figyelek, és a kezelőágyon mindig hanyattfekszem, mert azt tapasztaltam, hogy sokkal kevésbé fáj úgy, ha nem látom. Előtte este pedig mindig bekenem krémmel.

2021. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, elfelejtettem elmondani borotva elleni véleményem. Nekem mindig borzasztóan viszket, éget és van, hogy már fáj is a borotválást követő 1 hétben. Valamint csúnya pöttyös marad utána.
2021. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmmm most a válaszaitok miatt komolyan elgondolkodtam a kozmetikusos gyantázáson.Mekkorára kell megvárni, hogy megnőljön mire újból lehet hozzá menni miután legyantázott?
2021. márc. 17. 14:24
 9/9 Laylah ***** válasza:
Én csak úgy szőrtelenítek, hogy előtte ázok legalább fél órát egy kád forró vízben. Ezzel felpuhul a szőr és nem irritál, nem viszket utána.
2021. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!