Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok glow up-hoz ötleteket...

Tudnátok glow up-hoz ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Most vagyok tul egy szakításon és megszeretném mutatni az adott embernek hogy kit veszített elmeséltem a legjobb barátnőmnek és úgy döntött ő is velem tart. Tudnátok ehez tippeket\ötleteket adni?

2021. márc. 17. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

De ha te nem AKARSZ semmit csinálni, akkor inkább hagyd. Általában az embernek már kész terve van, hogy hogyan nézzen ki.


Most ha azt mondom, hordj miniszoknyát meg rakass be valagig érő szőke póthajat, megteszed?

2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

valoszinuleg az exed le fogja szarni a nagy glow upot, nem hinnem, hogy ilyen okok miatt lett vege a kapcsolatnak.

amugy nem teljesen ertem ezt az egesz koncepciot, ha egy ember igenyes magara es odafigyel, akkor nagy latvanyos glow up nem lesz ugyesem, ez inkabb akkor mukodik, ha valaki le van pukkanva. pl elhizott, csunya a bore, igenytelen, toredezett a haja.. stb, akkor az atalakulas latvanyos lesz, de amugy meg nem.


altalanos tippek: figyelj az etkezesedre, szedj vitaminokat, kezdj el sportolni, tudatos bor es hajapolas, esetleg uj szin/fazon, szemoldokod, kormeid tetesd rendbe, menj el fogorvoshoz, vegyel par uj ruhat, gyurj az onbizalmadra stb.. igy latatlanban nehez tippeket adni.

2021. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nagyjából igazat adok az előttem szólóknak, de azért itt van néhány tipp.

- Látsszon rajtad, hogy boldog vagy! A kisugárzás nagyon sokat számít. Hiába változol át monjuk egy hájpacniból dögös csajba, ha közben lerí rólad, hogy miatta sírsz, és neki csináltad az egészet. Én azt javaslom, hogy mutasd azt neki (és másoknak is, ha nem akarsz szánalmat kelteni), hogy jól érzed magad a bőrödben, és igazából nem is fáj a szakítás.

- Van olyan, amit mindig kért tőled, de soha nem csináltad meg? Mondjuk, mindig összefogva hordtad a hajadat, ő pedig sokszor kérte, hogy engedd ki, de nem tetted? Na, hát akkor most engedd ki, amikor tudod, hogy találkozol vele. Azért írtam így, mert remélem a példa alapján jobban megérted.

- Ugyan ez a tulajdonságokkal.

- Hordj olyan dolgokat (már, ha neked is tetszenek), amiket mindig megdicsért rajtad.


Én ezeket tudnám mondani. Remélem tudtam segíteni!

2021. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Talán végre próbálj meg olyan lenni, ami neked tetszik...? Azt azért csak tudod magadtól is. Elég szánalmas mindig más kedvére tenni és max butuska libák akarják "jól megmutatni" az exnek. Lépj túl rajta, azzal jobban jár mindenki.
2021. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!