Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Haj és szakáll/arcszőrzet...

Haj és szakáll/arcszőrzet tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves srác vagyok és a témában mindig is láma voltam.

A kérdésem az volna, hogy ki milyen arcszőrzetet és hajat ajánlana egy átlagos, ovális arcformájú srácnak, ami normálisan áll, bejön az ellenkező nemnek és nem kell hozzá órákat foglalkozni vele naponta?


Keresgéltem neten, de...nincs hozzá elkeszítési útmutató, illetve láma vagyok hogy melyik lenne jó :).


Ha lehet képpel és haj esetében elkészítési tanácsokkal írjatok?


Köszönöm a segítséget!



2021. márc. 17. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Tükörsima, borotvált kopasz fej, kis borosta az arcon, én azt imádom ☺ 24/L
2021. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok: pl. ilyesmi

[link]

2021. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a tüsi haj és a borotvált arc tetszik pasikon leginkább.

N

2021. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a viking kinézet. Na, most akkor döntsd el. Háromféle nő, háromféle komment! :D Én azt javaslom ne itt, vadidegenektől kérj ilyen témában véleményt mert úgyis mindenki mást mond és mindenkinek úgysem fogsz tudni megfelelni. Inkább menj be egy igényesebb fodrász/barber szalonba ott tudják mi állna jól neked és még szakszerű tanácsokkal is ellátnak. 24N
2021. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 weyland_yutani válasza:

Szia! Az előttem szólóval egyetértek, ahány ember annyi álláspont (barber ismerős véleménye alapján nekem a klasszikus full beard vált be).

Találtam egy cikket, ahol arcformákra lebontva elemzik, hogy kinek mi áll(hat) jól. Esetleg kiindulási alapnak tökéletes.

[link]

2021. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!