Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek igénytelen ,ha...

Szerintetek igénytelen ,ha egy lány nem szőrteleníti a kezét?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne az?????


Ha zavar, akkor ne ismerkedj ilyenekkel! Ők is jobban járnak... :)


Adj fel hirdetést, hogy meztelencsigákkal ismerkednél.... :-D

2021. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem nőies az biztos.

Van egy meleg csaj ismerősöm az ilyen igénytelen tehát még homárkás is.

2021. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 .Csupán kíváncsiságból kérdezem , érdekel az emberek véleménye :) szerintem sem igénytelen egyébként

17/l

2021. márc. 17. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem azt mondom, hogy valaki dzsumbujjal a lábán járjon, vagy hatalmas hónaljkutyával, de extrém módon leszőrteleníteni minden pihét szerintem beteges dolog....
2021. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Úgy érted, a karját?

Szerintem a szőrmennyiségtől függ. Az enyém sötét és viszonylag sok, ezért számomra teljesen természetes, hogy megszabadulok tőle, mert ronda lenne, ha meghagynám. De akinek épp csak alig látható pihék nőnek ott, azt teljesen megértem, hogy nem akar még ezzel is kínlódni.

2021. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen ,helyesebben mondva a karját .Így kellett volna írnom
2021. márc. 17. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem igénytelen, de nagyon csúnya tud lenni. Egy full szép nőies csaj sötét hosszú karszőrrel... Én sem szörtelenítem állandóan, egy olyan fél cm van most is, de nem sötét színű szerencsére.

19L

2021. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sotet es sok szorom lenne, ha nem szortelenitenem ott. De en nem tartom igenytelennek azt, aki nem igy tesz.
2021. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Á.Zoli ***** válasza:
93%
Nagyon fontos a szőr mérete és mennyisége. Ha sok és dúsabb, az nem igazán kívánatos egy női kézen
2021. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!