Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Waxx.me...

Mi a véleményetek a Waxx.me rol? Most latom hogy akciós, de attól tartok nem érné meg és lehet idővel nagyobb akció is lesz. Megéri most megvenni vagy várjak? Vagy esetleg van valami más jó gyanta márka ami bevált lábra és intim részekre?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 18:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én pár hete rendeltem meg egy gyantamelegítőt és hozzá 2 db waxxot. Akciós csomag volt 14200 (készülék + 2 gyanta).Egy nap alatt megérkezett a csomag. Sokkal rosszabbul néz ki élőben, mint a képeken. Egy műanyag párezer Forintos vacak érzetét kelti, aminek a legdrágább része a marketing. A szállítást sem bírta ki, törött tetővel érkezett. Jeleztem nekik e-mailben, hogy szeretném visszaküldeni a sérült terméket. A válasz az volt, hogy nem befolyásolja a működést, de fogadjak el cserébe egy másik doboz waxxot. Nem éltem a lehetőséggel, mindenképpen szerettem volna visszaküldeni és visszakapni a pénzemet. Meglepő választ kaptam, miszerint nem lehet Magyarországra visszaküldeni, küldjem Szlovákiába, holott a honlapon Budapest Váci út 1-3. szerepel. Így a külföldi visszaszállítási költség nagyon magas (kb. 8000 Ft lenne). Az ügyfélszolgálat nem tud magyarul, valószínűleg google fordítót használnak. A levelek stílusa minősíthetetlen. A budapesti iroda telefonszáma nem volt elérhető többszöri próbálkozásra sem. Ma felvették a telefont, de magyarul nem beszéltek és végül rám csapták. Nem ajánlom senkinek sem ezt a céget. A terméket azóta kipróbáltam,de nem vagyok vele megelégedve. Nyilván össze sem lehet hasonlítani egy kozmetikus által végzett waxxolással. Nekem a lábamról nem szedte le a szőrt.

2021. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ilyen választ szerettem volna. Nagyon gondolkoztam hogy vegyek e de így már biztos nem.:)
2021. márc. 18. 07:44
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nekem 1 hét alatt kihozták, ép állapotban. Erre azt tudom mondani,hogy sajnos ilyen csomagokat az átvétel előtt ellenőrizni kell, hogy milyen állapotban vesszük át.

Teljesen megfelelő intim területekre is. Azt tudni kell, hogy nem fájdalommentes, bár szerintem ez egyértelmű. A szépségért sajnos szenvedni kell. Viszont ha bírod a fájdalmat, akkor remekül szuperál. Elsőre nem lesz tökéletes, de aztán az ember belerázódik. Így 3. alkalomra a bikini vonalas gyantázás is sokkal elviselhetőbb. Karon, hónaljon és arcon is remekül működik. Viszont alap kézügyesség szükséges hozzá, és türelem. Ha nem vagy képzett szakember az eredmény nyilván nem lesz kozmetikai minőségű, de nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Így nyáron különösen praktikus.

2021. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 14200-ért rendeltem amihez járt egy melegítő + 2 csomag gyanta. Elég hamar megérkezett azzal nem volt gond.

Tényleg rosszabbul néz ki mint a képeken, a melegítő elég ócska tiszta műanyag és nagyon könnyen elrepedhet vagy eltörhet. A két csomag gyanta meg egész nagy kiszerelésbe van, én valahogy kisebbre számítottam de ez viszont jó.

Az oldalon azt írják hogy fájdalommentes.

Ez nyílván nem igaz de nekem kevésbé fájt mint a patronos.

Hatékonyságáról annyit hogy tényleg olyannal kell csinálni ami direkt arra a célra való.

Nekem a mézes van arca, az egész jól leszedi. A másik meg az aloe vera érzékeny bőrre, na azt nem tudom hova kéne nekem érzékeny a bőröm a lábamon, kezemen mindenhol igazából.

Az aloe verás nem igazán szedte le sehol.

Az egyetlen problémám hogy nem egészen jöttem rá még a techinkára de majd biztos jobban fog menni.

Általában először felrakom max-ra aztán mediumra de a mediumon kikapcsol.

Lehet én vagyok béna de valahogy sose találom el a megfelelő állagot, ha túl meleg akkor megéget és lefolyik a spatuláról de ha már kicsit megkeményszik nem lehet kenni.

A videókban hosszú csikokat kenynek de nekem sosem sikerül mert mindig megszárad közben, és ha lehúzom egy csomó rajta marad.

Ha ezt látja valaki akkor szívesen várok tanácsokat hogy jobban menjen mert így sokáig tart a gyantázás:(

Maga a termék nem rossz de nem is jó, elmegy.

2021. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!