Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves műkörmösök tudnátok...

Kedves műkörmösök tudnátok nekem egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Így a koronavírus időszak alatt minél jobban az érintkezésmentes dolgokat helyezem előtérbe, így a műkörmöshöz járást is egy darabig elimináltam az életemből. Youtube-on sok angol videóst nézek és ők Amazonról rendeltek ilyen géles műkörömépítéses komplex szettet. Az a baj, hogy kiszállítással együtt hatalmasat dobna az árán...


Szeretném a segíségeteket kérni, abban hogy hasonló szettek amiket itt Magyarországon is megtudnék rendelni azokat leírjátok márkával együtt :)



Ez az amit az Amazonról ajánlottak a youtuberek:

[link]


Köszönöm előre a segítségeteket!



2021. márc. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos elég sok minden kell az induláshoz. MAga az uv lámpa nem olcsó. Kellenek még elökészitö folyadékok, kaparó, ecset, zselék tetszés szerint, sablon vagy tipp (ehhez ragasztó, tippvágó), körömreszelö meg igy hirtelen még ki tudja mi. Ha utána is magadnak akarod csinálni, akkor megéri beruházni, de amúgy nem. Megveszeszel egy csomó anyagot jópénzért (mert a minöség drágább) és használod kb kétszer. Szóval szerintem gondold meg.
2021. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez a csomag így nem éri meg. Nem jó minőségű.

És amúgy szettet sem érdemes venni.


Kell egy jó lámpa 6-7000 Ft

Előkészítő np+pr 2500 Ft

Bőrfeltoló kaparó 2000 Ft

Fixáló 1000 Ft

Base gel, nude 2500 Ft

Reszelő erősebb, gyengébb 1000 Ft


Ezekkel egy alap nude színű saját köröm erősítést tudsz csinálni.

Az enyém most így van csinálva, 4 hetes, itt meg tudod nézni

[link]

Semmi baja azon kívül, hogy jól le van nővé. Majd holnap megcsinálom.


Minden más csak extra, lehet venni színes géllakkokat, csillámos, flittert, matricát, fenyzselét...bármit.


Ha hosszabbítani is akarod, akkor kell még :

Sablon 1000 Ft

Építő zselé, ebből is van nude 2-3000 Ft

Egy zselés ecset 2000 Ft


Minden más itt is csak plusz.


Nem kell mindent egyben megvenni, elég egy full alap készlet és majd ha bejön a dolog és fejlődni akarsz, akkor veszel még dolgokat.


Plusz tipp az olcsóság jegyében:

Megcsinálod az alap erősítést vagy műkörmöt és körömlakkal adsz neki színt. Az anyagon jobban megmarad a szín, nem kopik annyira, hetente egyszer átfested.


Ha kell konkrét termék ajánlás, akkor írj nyugodtan!

2021. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én pont pár hónapja rendeltem a Crystal Nailstől, egy körmös barátom segített nekem összeállítani egy alap szettet. Annyi, hogy én most “csak” géllakkot készítek magamnak. Szerintem hosszútávon megéri, ha kiszámolod és nekem pl. az is egy pozitív dolog, hogy nem vagyok időponthoz kötve, megoldom itthon, amikor éppen ráérek stb. Mivel csak magamnak csinálom, ezért csak azt veszem meg amire nekem szükségem van és nem is fogy olyan gyorsan. Megpróbálom felsorolni amit vettem (de hozzáteszem, hogy valami volt itthon korábbról és arra nem költöttem újra pl. reszelők, olló, ami most hirtelen eszembe jut ): lámpa, nail prep, primer, base gel, szín, top gel, oldószer, bőrfeltoló-kaparó... ha valamit véletlenül kihagytam, akkor bocsánat. A lényeg az, hogy az alapokon felül a többi dolog pl. több szín, díszítő cuccok stb. már csak plusz, amire vagy vágysz vagy sem. Én vettem még egy nude compact base gelt (ami tök jó, mert így nem kell rá külön szín), csillámot, glittert. Huszonvalahányezer forintot fizettem, ami kb. 4-5 körmöm ára, ha körmöshöz járnék. Viszont mondom még egyszer, hogy az alap cuccok önmagukban nem kerülnek ennyibe és valamiből lehet olcsóbbat is venni (pl. én CN lámpát vettem végül, de nekem a többség azt mondta, hogy lámpából nyugodtan lehet olcsóbbat, márkátlant is venni).
2021. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!