Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci de gyönyörű szép csajt...

Duci de gyönyörű szép csajt vagy tökéletes testű de átlagos arcút választanál?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Duci
Tökéletes test
64 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a ducik arca alapból nem tetszik, mert kerek, tokás. Szóval inkább szuper test és nem 10/10-es arc, amúgy is a szerelem megszépíti :D
2021. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A belső döntene
2021. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Átlagos arcút, de nem azért mert tökéletes teste van, hanem azért mert nem kövér.
2021. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Az átlagos arcút
2021. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ducit, aztán elvinném minden este futni.
2021. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Melyik jobb az ágyban?
2021. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább duci legyen és szép arcú 🤷‍♂️
2021. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít ducinak? Mert hallottam már olyat is aki 156 cm és 100kg létére telt, ducinak hívatja magát.
2021. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy mi mit takar.


Most duci vagy kövér, milyen a szép arc, milyen a jó test és mi az átlagos arc??


Nekem nem baj, ha egy lány duci, de az se ha átlagos az arca. Akit megszeretek az úgy is számomra a legszebb lány lesz a világon. Nem kell az sem, hogy a tökéletes teste és gyönyörű arca legyen. Úgy is ilyennek fogom látni.


Lehet duci is átlagos arccal. Nem biztos, hogy a az általad leírt kombinációk bejönnének.

Lehet egy duci átlagos arccal kevésbé jönne he, mint egy tökéletes testtel párosított szép arc.

Jelezném, hogy volt már duci barátnőm, aki arcra csak átlagos volt, mégis jobban tetszett mint valami kerek popsis fitness modell.

Az összkép ami nagyon nem mindegy. Így a kérdés nem adja vissza.

Én nem tudom elképzelni, hogy mi az a tökéletes test, ha most valami nagyon vékony lányt kell elképzelni, akkor inkább a duci. De nem mindegy, hogy a duci is mennyire az. Kinek mi az átlagos arc?? Kinek mi a szép?? Arc alapján lehet szimpibb lenne a második hölgy, nem pedig a "szebb".

Ez így kicsit nehéz egy kérdés, hogy nincs vizuálisan szemléltetve.

2021. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
A szép arc fontos és amúgy is szeretem a ducikat.
2021. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!