Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piros köröm mellé mit ajánlaná...

Piros köröm mellé mit ajánlanátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 éve magamnak készítem a körmeimet (mielőtt ez szemetszúrna valakinek: 1 éve elvégeztem az okj-t és ezzel szeretnék foglalkozni, tehát nem kérek "fordulj körmöshöz" válaszokat), a piros színnel az utóbbi időben barátkoztam meg. Viszont magamon mindig olyan egyhangúnak érzem és nem tudom, hogy mivel tudnám feldobni (kövek kizárva, magamon nem szeretem)...

Alapból kreatív vagyok, de ez a szín kifog rajtam, próbáltam már, hogy a gyűrűs fehér volt, de annyira kitűnt a piros közül, hogy nem tudtam vele kibékülni.

Leginkább vendégek válaszát várom, hogy ti milyen piros körmöket kértek, illetve körmösök, milyen piros körmöket készítetek a vendégeiteknek?



#piros #gél lakk #Piros köröm
2021. márc. 20. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Feketével nagyon csinos lenne szerintem 😍☺️
2021. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. márc. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!