Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a leghiteltelen...

Szerintetek ki a leghiteltelenebb influenszer anyuka aki szinte folyamatosan átveri a követöit? Nevet NE irjatok, mert töröltetni fogja. 😉

Figyelt kérdés

#hiteltelenség #kétszínűség #Influenszerek #Influmami
márc. 24. 08:36
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

Ne idegesítsetek már 😄

6-os voltam

márc. 24. 11:57
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Köszi végre a nevet. :D

Életemben nem hallottam a hölgyről, soha nem is láttam. Most néztem csak meg az instáját. Az hirtelen NAGYON szimpi, hogy nem rakja ki a gyerekei arcát a netre.

Mi a gond vele egyébként?

márc. 24. 14:26
 13/22 anonim válasza:
100%
13. Engem is érdekelne, szinte minden nap látok róla ilyen kérdéseket
márc. 24. 14:30
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én is már sokadszorra látom az "influenszer anyukás" kérdéseket, de soha nem nyögik ki, hogy egyáltalán kivel van bajuk.... vagy hogy mi is a problémájuk az illetővel. :D

márc. 24. 14:32
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Követtem régebben a csajt. De kikövettem, mert a gyomrom forgott attól, hogy a gyerekeiből élt és még most is él.

Az, hogy nem mutatja a gyerekei arcát, tavaly óta van így. Mióta kipattant a kaletás ügy és hirtelen minden megélhetési influenszer "anyának" fontos lett, hogy ne mutassa a gyerek arcát a nagyvilágnak (addig nem volt fontos 🤔). Előtte mutatta őket premier plánban, ahogy szopozik a kisfia, meg fürdik, meg sír. Szerencsétlen kölyök. Milyen szivatásokat fog kapni még az életben. Szóval, de,van vele baj bőven.

márc. 24. 14:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem, köszi a választ!

márc. 24. 14:39
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy ebbe én is futottam már bele, évekkel ezelőtt még rémlik hogy olyan kérdés maradhatott (szerintem azóta is fenn van) amiben konkrétan szexuális erőszakhoz kért tippeket a kérdező, és többen jelentettük. :(

márc. 24. 15:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Valaki legalább privátban írja meg, kiről van szó, légysziii
márc. 24. 15:35
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a fejuket nem mutatja, de a pucer testuket egy szal pelusban igen.
márc. 25. 11:57
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a mikroinfluenszer anyukanak mar nincs instaja, a webshopnak van instaja :D
márc. 25. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!