Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Foglalkoztatok már olyan...

Foglalkoztatok már olyan sokat a külsőtökkel, hogy gyűlöltétek miatta magatokat?

Figyelt kérdés
Rengeteget nézem magam a tükörben, sose vagyok elégedett magammal, mindig baj van valamivel. Főleg a hajam, ami rengeteg időt elvesz az életemből. Két nap múlva állásinterjúm lesz, és megint megőrültem, egész este ezen pattogtam. És ilyenkor egy ponton már olyan leszek mint az űzött vad, elegem van magamból. Ki lehet ebből keveredni valahogy?

2021. márc. 25. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ez már nem a hiúság kategória. Kevés az önbizalmad és ráterheled a külsődre. Nézegesd magad kevesebbet a tükörben, ne foglalkozz annyit vele, hogy hogy nézel ki, viselkedj természetesen.

Egyrészt nem leszel ideges, másrészt nő az önbizalmad idővel.

Én ha szarul nézek ki, akkor nincs az az eszköz, smink vagy bármi ami megszépítsen, helyre rakom amit lehet, elfogadom és aznap nem arra kocentrálok.

2021. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki sokat nézi magát a tükörben, de mondjuk belőlem sosem vált ki ilyen reakciót. Szerintem is hanyagold kicsit a nézegetést.
2021. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nemtom, férfiként nekem felül hosszú amit szárításnál oldalra fésülök és 3 napig hozzá se kell nyúlni...


Barátnőm is 1 órát mókol a hajával mindig, pedig szerintem lófarokba összefogva a legszebb a leányzó. :)


Szerintem át kellene térned valami egyszerűbb frizurára amit csak megfésülsz azt kész.

2021. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! (nem én pontoztam le senkit)
2021. márc. 28. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!