Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Apám a hagyományos 200-300...

Apám a hagyományos 200-300 vagy akár 10000 évvel ezelőtti férfi mintát követi tehát legyen erős és ennyi kigúnyolja azt aki kicsit is ad a megjelenésére. Szeretnék stílusosan őltözködni hogyan?

Figyelt kérdés

De nincs kedvem ahhoz , hogy kigúnyoljon , mert már így is szétzúzta az állandó leordításokkal, megfélemlítessel az önértékelésem.


Szóval szeretnék adni a kinézetemre, adhattok tippeket is, mit kell egy férfinak viselnie , hogy felnézzen rá egy nő.


Köszi😊


2021. ápr. 5. 08:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy boldog húsvétot mindenkinek:)
2021. ápr. 5. 08:16
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél olyan, mint ő.
2021. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg kiállni magadért, az elég férfias.
2021. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. ápr. 5. 08:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hany eves vagy?? egyetertek a 3-assal, allj a sarkadra es mondd meg neki, hogy ne szoljon bele az oltozkodesedbe, mert nem az a ferfiassag fokmeroje.
2021. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Most azt írom, ami klasszikus, és bármelyik korosztálynak jól áll.


Legyen 1-2 farmerod, egy kék, egy fekete, és szürke vagy homokszínű.


Legyen pár (nem flanel) inged, mindnek legyen hosszú az ujja, nyáron hajtsd fel könyékig, de a rövidujjút kerüld, kocsmatöltelék feelingje van.

Legyen köztük pár kockás, és pár egyszínű öltönying is.


Legyen pár pólód, teniszpoló és kerek nyakú. A "gombocskás" henley fazont maximum csak akkor vállald be, ha amúgy férfias, határozott megjelenésed van, mert különben előnytelen. De ha engem kérdezel, legjobb, ha egyáltalán nem hordasz henleyt.


Legyen egy olyan hétköznapi viseletre való sportzakód, amit fel tudsz venni farmerhez és inghez. (Ez semmiképpen ne az ünneplő öltönyöd zakója legyen!)


Legyen pár rövidgatyád és egy baseball-sapkád nyárra, kiránduláshoz, sporthoz.


Legyen pár vékonyabb kötött pulcsid.


Legyen egy bőr, vagy műbőr dzsekid, amit zakó helyett tudsz ing fölé viselni.


Legyen egy edzőcipőd, egy focicipőd, és egy bőrcipőd.


Az ingeket inkább betűrt derékkal viseld, mint kitűrve.

Nadrághoz mindig vegyél övet, akkor is, ha anélkül is megállna a derekadon a nadrág.


Cipőhöz mindig vegyél zoknit.


Vegyél egy egyéniségedhez és anyagi helyzetedhez illő karórát, mert okosteló ide vagy oda, határozottságot, férfiasságot sugall egy pasi karján.


Kerüld a feltűnő, rikító színeket, hordj visszafogott, férfias árnyalatú, szabású ruhákat (fekete-fehér-szürke-kék-bordó-kekizöld ("katonai" zöld ;)-homokszín-barna)


Ha bőrcipőt veszel fel, az öved és a cipőd mindig legyen ugyanolyan színű, fekete cipőhöz fekete öv, barnához barna.


Sose kövesd a divatot, inkább alakíts ki egy korodnak megfelelő, statikus, állandó, egyéni ruhatárat. Férfiak esetében ez sokkal szerencsésebb, mint a divat majmolása.


Tanulj meg nyakkendőt kötni, ha esetlen még nem tudnál, és randira merj és akarj kiöltözni. A fehér ing, a nyakkendő, az öltöny a legtöbb nőnek nagyon bejön egy romantikus randin, mert ebből is látják, hogy a férfi tetszeni akar nekik, és "teper".


És a legfontosabb, hogy sose kérj elnézést, és ne érezd rosszul magadat azért, mert te másképpen vagy férfi, mint az édesapád. Nem vagy ettől kevesebb nála.


Remélem, tudtam adni pár használható tippet. :)

Egyszerre sose legyen rajtad több 3 különböző színnél.

2021. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Wow köszönöm szépen 6os lementem^^
2021. ápr. 5. 11:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

bár nem öltözködés, de külsővel kapcsolatos.

mostanában divat a szakáll és a borosta, ami teljesen oké, ha engem kérdezel, nekem a legtbb pasin nagyon bejön.

DE

az nagyon fontos, hogy ápolt legyen:

bármilyen fazonú arcszőrzetet hordasz is, csak az álladon hagyd meg, a nyakadat borotváld közben simára. Ez nagyon fontos, mert ebből a részletből látszik, hogy szándékosan viselsz arcszőrzetet, és nem lustaságból vagy igénytelenségből. Máskülönben szimplán ápolatlannak tűnsz majd.

Ha szakáállad van, hetente igazítsd meg, naponta fésüld át reggeli mosakodáskor, hogy rendezett maradjon.


Amit még a pasik néha nem tudnak, hogy a mosakodás nem váltja ki a hónaljdezodor használatát, és a hónaljdezodor használata sem váltja ki a mosakodást!!!

2021. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. ápr. 5. 11:34
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az álladat úgy értem, hogy az arcodon. Szóval lehet akár teljes szakáll is, nem ez a lényeg, csak a nyakadon ne hagyj szőrt.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!