Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy míg a...

Miért van az, hogy míg a férfiak nagy többsége kiemelkedően vonzónak találja Scarlett Johanssont, addig a nők többsége meg nem tartja őt kimondottan nagy szépségnek?

Figyelt kérdés

Azért általában elmondható, hogy aki férfi szemmel vonzó, arra azért a nők is azt mondják hogy csinos. Viszont olvastam hogy Scarlett Johansson első helyen végzett valami szavazásban ahol olyan női hírességek voltak akiket a férfiak nagyon vonzónak találnak nagy általánosságban, a nők viszont egyáltalán nem találják kiemelkedőnek.

Ennek mi lehet az oka? Én magam is olvastam itt a GYK-n is hogy míg a férfiak többségében egyetértenek benne hogy nagyon szexi, addig a nőktől főleg olyan megjegyzések jönnek hogy "semmi extra" meg "nem értem mit esznek rajta a férfiak".



2021. ápr. 5. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Női szemmel is vonzó nőnek tartom. Viszont a legnagyobb pluszt szerintem a szexuális kisugárzása adja, amelyet egy heteroszexuális nő nem úgy érzékel, ahogy a férfiak vagy mondjuk biszexualis nők.
2021. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szép. Minap volt egy kérdés, ami a mellek közötti résekről szólt, nem egy nő írta oda, hogy undorító, ha egy nőnek ilyen meg olyan mellei vannak. Én folyamatosan nőktől kaptam kritikát a mellemre, a külsőmre az életben is. Sőt az egyik beszólást, ami a legrosszabbul esett, szintén nő mondta nekem "undorítóan nézel ki".

Nők nagyon durván be tudnak szólni egy másik nő külsejére.

2021. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
a nok sokkal fogekonyabbak a trendekre nem csak az oltozkodes, de a szepseg teren is. scarlett j. inkabb egy klasszikus szepseg, nem az ilyen mai instamaca, influencer vonalat hozza, tehat pl. kerekebb az arca, nincs brutal kiallo szogletes alljapcsa, jaromcsontja, az orra sem tul kicsi. a nok tobbsege inkabb ezeket tartja szepnek, a ferfiak meg jobban fokuszalnak az oszkepre. szoke, nagyok a mellei, vastag a szaja - naluk az mar szuper jo csaj. emellett lehet abban valami, hogy van egy olyan szexualis kisugarzasa, ami inkabb a pasikra hat. a nok mas szemmel nezik egy masik no arcat, sokkal kritikusabbak, sokkal inkabb reszleteire bontva kielemzik.
2021. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Vagy irigységből vagy azért, mert a nők más szempontból értékelik a nőket, mint a férfiak. Sok esetben szerintem a heteroszexuális nők meg a férfiak nem ugyanazt a típust tartják vonzónak, ezt én már többször észrevettem.

Én amúgy vonzó nőnek tartom, csak nem kedvelem :D

2021. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én így női szemmel mondhatom h nagyon szép nő. Az tény h a szexuális kisugárzása az ami miatt minden hetero férfi nagyon szívleli és mondjuk ezt egy hetero nő nem veszi figyelembe.

És például hetero nőként mondhatom h ha eltekintünk ettől, akkor is szép nő, arcra és alakra is.

2021. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!