Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk egy ekkora "darab"...

Fiúk egy ekkora "darab" lányt, mint én hogy lehet szépnek látni?

Figyelt kérdés
174 cm magas vagyok és 65-66 kg. Csípőm, mellem kb 92 cm, derekam 70, combom 55. Minden nap sportolok(futás), meg nem is eszem sokat, de mégiscsak egyre inkább egy nagy állatnak látom magam. Eleve alacsony se vagyok, de a combomat, meg a fenekemet olyan szélesnek, nagynak látom hogy szörnyű. Igaz hogy elég sok izom van arrafele, de én mindenhogy csak azt látom hogy nagy. És próbáltam edzeni is rá, de sajna nem tudom folytatni, mert refluxos lettem 2 hónapja és az edzésnél mindig szörnyű hányingerem lesz. Meg egyébként a reflux miatt jóformán alig bírok enni, de a súlyomon még ez se változtat. Egyébként nemrég lett mérve testzsírszázalék, ami 15%.Nekem elég irreálisan kevésnek tűnik magamhoz képest, lehet hogy pontatlan.Izomszázalék elég magas volt, de ezért is gyanús nekem hogy rossz volt a müszer. És ezért is baromi furcsa nekem hogy elég alacsony/vékony fiúknak is tetszeni szoktam, meg úgy un block elég soknak, de én meg nem is értem őket, kétszer akkora vagyok mint ők. Nagyon szeretnék olyan pici törékeny lány lenni, akit könnyű felkapni, ölbe venni stb...hogy fogadjam el magam, vagy hogy változtassak, ha egyszerüen nem megy lejjebb a súlyom?

2021. ápr. 6. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu. Én vagyok 174 és pont 70 kilo. A doki szerint ideális a testsulyom. És a csontozatom erős mert mikor a labfejemre ugrott egy 600 kilós ló abból is csak zúzódás lett. Szóval nem vagy kövér. Azért írtad ki, hogy pátyolgassák a lelked, hogy milyen szép vagy?
2021. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ez normál testsúly a magasságodhoz képest. Ami nem normális, hanem irreális, azok a magaddal szemben támasztott elvárások. Ezeknek nincs racionális alapja, csak egészségtelen társadalmi hiedelmekből táplálkoznak, és ha komolyan veszi őket az ember, akkor jó kis testképzavart, majd abból adódó egyéb pszichés betegségeket tud magának kifejleszteni.


Én 180 centis nő vagyok, nemrég 80 kg voltam, most futással leadtam 10 kilót; fiatalon voltam 65 kg, ez most a kitűzött célom - tehát a te mostani súlyod. Már most, 70 kilósan is tök vékony a derekam, izmos vagyok és remek az alakom. Fiatalon engem is frusztrált a magasságom, aztán megszerettem, és most már nagyon örülök neki. Te is meg fogod szeretni a magasságodat, ahogyan érik a személyiséged, gyűlik az élettapasztalatod.

Egyébként a pszichoterápia az mindig hasznos, ha ilyen gondolatai, irracionális testképzavara van az embernek. Meg különben is.

2021. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod papíron gyakorlatilag tökéletes, 15% testzsír mellett egész biztosan nem vagy kövér. De mondjuk ha pontatlan is volt, akkor is 20-22% maximum, azzal sem. 174 cm az szerintem nem borzasztó magas, sok lány ekkora. Több embernek is tetszel, valószínűleg te sokkal durvábbnak látod a problémát, mint bárki más. Az alacsony lányok meg magasabbak szeretnének lenni, az egyenes hajúak göndörek, stb. A nőknek soha nem jó semmi :D Fogadd el magad, a magasságod egy adottság, nem tudsz rajta változtatni. Az meg, hogy kinek mi tetszik, annyira relatív, az elhízott embereknek is van párja, na az hogy van akkor?
2021. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem várok pátyolgatást. De egyébként itt gyakorin is mindenki azt szajkózza hogy egy 170+ os lány is legyen 55 kiló
2021. ápr. 6. 22:01
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Ez valami burkolt dicsekvés, hogy ajnározzanak. Jaj hagyjuk már.

Kamu kérdés.

2021. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jólvan aki azt hiszi dicséreteket akarok az húzzon már innen
2021. ápr. 6. 22:02
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Na megjött a dagi trollzsírkommandó, szégyeníteni az egészséges alkatú embereket, nagyszerű. :)


"De egyébként itt gyakorin is mindenki azt szajkózza hogy egy 170+ os lány is legyen 55 kiló"

Nyilván nem mindenki, és mit érdekel az téged, hogy mit mondanak a hülye emberek a tényekkel és az orvosokkal szemben? :) Nyilván zéró jelentősége van a buta véleményüknek.


Nyilván ismered a BMI kalkulátort: [link]


175 cm és 55 kg-ra azt mondja, hogy egészségtelenül sovány, ez már nem egészséges. Ehhez a testmagassághoz:


"Az Ön ideális testtömege: 66.5 kg

Kívánatos szélsőértékek: 56.7 kg - 76.3 kg"


Tehát a tökéletes középértékén vagy a normál, egészséges tartománynak.

2021. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
75%
Tegyél fel egy fej nélküli képet, valamilyen semleges ruhában, hogy ne legyél felismerhető, és akkor megmondjuk mennyire vagy debella.
2021. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Osztom 10-es ötletét.
2021. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
9: milyen trollokrol beszélsz? Ez a fogyókúra kategória, ez a kérdés sokkal inkább az emberek kategóriába illene, semmilyen kérdése nincs életmóddal kapcsolatban, miről beszélünk? Idehányt egy ömlengést saját magáról, te meg kielégítetted, sztori vége.
2021. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!