Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen bőrvágót vegyek körmözé...

Milyen bőrvágót vegyek körmözéshez amivel bal kézzel is jól tudok vágni?

Figyelt kérdés
Magamnak csinálom a körmöm és jobb kezes vagyok de ha bal kézzel vágok, egyszerűen nem vág. Ugyanez van papírvágó ollónál, vagy körömvágónál is. Tudom hogy van balkezes olló is de olyan kéne ami mindkét kezes. Most cuticula csípőt használok de azzal nem tudom olyan szépen levágni a bőrt. Ezt nézegettem még de szerintem ez se lenne jó: [link]

2021. ápr. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon besic-et használok szintén magamnak szoktam

csak fogd fordítva mint ahogy a jobb kezedben szoktad csak a balhoz igazítva, nekem így tökéletesen működik.

2021. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom. Amúgy mi a véleményed arról amit linkeltem?
2021. ápr. 8. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén én meg nem találkoztam ezzel, de nem olyan vészes az ára szóval szerintem egy próbát megér aztán tovább adod vagy nem tudom

Én is újítani szeretnék valami pontosabb bőrvágora, mert én avomból rendeltem meg annó 😅😂

2021. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy maradok akkor a hagyományos ollónál :D köszi.
2021. ápr. 9. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatod a bőrvágó csipeszt.
2021. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!