Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmöt építeni, a nulláról?

Műkörmöt építeni, a nulláról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék megtanulni műkörmözni, miket kéne vennem pontosan? Mármint egy műkörmös csomagban mi legyen pontosan ahhoz hogy egy körmöt feltudj építeni higenikusan, és szépen? Lista, tanácsok, mindent halasan fogadok, es köszönök.

2021. ápr. 8. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is milyen körmöt szeretnél? Zselét vagy porcelánt? Zseléhez fog kelleni uv lámpa is. Én porcelánt használok, ettől függetlenül lámpám is van mert gél lakkozni is szoktam a végén. Nekem ami kell a porcelánhoz:

-körömbőr feltoló-kaparó

-cuticula csípő

-narancsfa pálca

-buffer

-100/180-as reszelő, 80-as reszelő (ezzel a porcelánt reszelem)

-előkészítő folyadékok: nail prep, savmentes primer

-tip vagy sablon, attól függ tipeset vagy építettet csinálok

-liquid

-porcelán por

-porcelán ecset

-liquid tartó poharacska (bár ez helyettesíthető valamivel)

Azt hiszem ennyi így hirtelen.

2021. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen ami kimaradt az a fertőtlenítő spray az előkészítéshez. Illetve ugye még pluszban a gél lakkozáshoz alapzselé, szín, fixálásmentes fedő és ugye lámpa.
2021. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt még kiegészíteném azzal hogyha zselével szeretnél építeni akkor kelleni fog pluszba:

Zselé ecset

Építő zselé

Sablon

Ha szeretnél kérdezni írj nyugodtan.

2021. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!