Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok magatoknak műkörmöt,...

Szoktatok magatoknak műkörmöt, gél lakkot készíteni?

Figyelt kérdés

Hány db lakkotok, díszítőtök van?

2 hete csináltam meg az első gél lakkomat, de azóta folyamatosan csak veszem a cuccokat..nyugtassatok meg hogy nektek is sok van..😀



2021. ápr. 8. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Én nem. 40/f
2021. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Géllakkozással már próbálkoztam, megvettem hozzá mindent, viszont műkörmöt még nem csináltam. De tervezem. Meg lehet tanulni azt is a netről? van esetleg ötleted, kérdező?

ÉS igen, nekem is rengeteg géllakkom van, meg mindenféle körömdíszítő cuccom.

2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Műkörömre sajnos nincs ötletem, viszont ha van türelmed, akkor szerintem ez is csak gyakorlás kérdése. Az előkészítés a legfontosabb itt is.
2021. ápr. 8. 14:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyuval kb. 1 hónapja kezdtünk bele, neki csak gél lakkot csinálunk, magamnak viszont porcelánt is, 7-8 színünk van még csak de folyamatosan venném őket :D Az a baj, hogy elsőre kínai gagyit vettünk de nem voltunk vele megelégedve, azóta csak crystal nails lakkokat veszünk de azok meg olyan rohadt drágák.
2021. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve építek magamnak porcelán körmöket, általában el akarják kérni a körmösöm számát, szóval meg lehet tanulni netről is az egyszerübb dizájnokat.
2021. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magamnak csinalom 20 eve a mukormot. Mindig francia volt. Most nude. Semmi szineset nem veszek.
2021. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os, te is porcelán körmöt készítesz magadnak, vagy a zselés verziót? Nem tudtok esetleg linkelni valami jót erről?

Előre is köszi, ha segítetek!


Mielőtt javasolnátok a google-t, már sok időt töltöttem azzal, hogy találjak videót, de egyelőre csak géllakkozásról találtam.

2021. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én angol youtuberek videói alapján tantam, szóval ha tudsz angolul, akkor keress rá Naionail és nail career Education.
2021. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi, 8-as, ez egy jó ötlet!
2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ő is jó videókat csináll a témáról angolul.

https://www.youtube.com/watch?v=x_In-n5nblU&list=PLCBd6J_T6J..

2021. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!