Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ég és viszket?

Miért ég és viszket?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova sorolni a kérdésem. Péniszem körül le borotváltam a szőrt, és most (szerintem begyulladtak a szőrtüszők) égő érzés, piros, viszket. Használtam borotva habot. Nem is volt hosszú a szőrszál, a borotva is teljesen új volt. Valamit kihagytam, ami miatt ez történt?

Köszönöm ha tudtok segíteni.



2021. ápr. 9. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nő vissza a szőr és ilyenkor általában szúr, viszket.

Ha borotválkozás után bekened borotválkozás utáni krémmel, testápolóval vagy aloe verával kevésbé fog viszketni.

2021. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha először csináltad, megeshet. Bekented utána valamilyen borotválkozás utáni bőrnyugtató - fertőtlenítő - hidratáló krémmel?
2021. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arc szeszen gondolkoztam, viszont nem mertem ott bekenni, nem tudtam mennyire fog csípni.. Kellett volna?
2021. ápr. 9. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lefertőtleníteni. Én úgy szoktam hogy közben fújom vagy legyezem hogy kevésbé csípjen.
2021. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szeszek meg ilyesmik csípnek, attól még rosszabb lesz.

Én frissen borotválás után sima niveával kenem be, és az pillanatok alatt megnyugtatja.

Sőt. Most már férfi nívea is van.

2021. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!