Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beszűkült az industrial...

Beszűkült az industrial piercingem helye, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kivettem a piercinget a fülemből, 1 hete mert begyulladt és gennyezett.

1 hét után vissza akartam tenni de nem tudtam,( nem fort be mert a fülbevaló átment rajta) és már annyira erlködtem hogy vérzett a fülem. Ilyenkor ujrakell szuratni? És azért megint kell fizetni?



2021. ápr. 11. 14:02
 1/3 anonim válasza:
100%

Mennyi idő után vetted ki?

Ha szúrás után akkor azért.

Én 6hónapig nem vettem ki,hiába nyulladt be...

2021. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ápolgatod, megvárod, míg teljesen beforr (2-3 hónap) majd újraszúrattatod, lehetőleg titán ékszerrel egy normális piercernél, aki mindent elmond róla. Mert ha nem mondta el neked, hogy ne szedd ki, illetve hogyan ápold a gyulladást, akkor nem lehet valami jó piercer...

Igen, az újraszúrásnak is ára van, pont mint ha most szúratnád. A titán ékszer néhol feláras (500-1000 Ft), de gyorsabban és jobban gyógyul vele.

2021. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
visszament köszönöm
2021. ápr. 30. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!