Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma a 13 évesek hordanak ezüst...

Ma a 13 évesek hordanak ezüst fülbevalót?

Figyelt kérdés
Ha nem milyet?

#13 éves #13ékszer
2021. ápr. 13. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valszsg hordanak, mert sokaknak nem bírja a füle a bizsut és begyullad tőle. Nekem 5 lyuk van a fülemen, van mindenféle fülbevalóm (bizsu, ezüst, arany, orvosi fém) nyilván drágábakból kevesebb, de néha japok ilyet ajándékba, meg barátom ötvösnek tanul és tőle is szoktam ékszert kapni. Húgom 13, az ő füle csak az orvosi és nemes fémejet bírja, ezért neki sokkak kevesebb fülbevalója van mint nekem, de azok ezüstök, meg orvosi fém mind, mert csak olyat tud hordani.

És itt az ezüs/arany alatt nem valami hatalmas drága fülbevalókat kell elkézelni, hanem pici kis kövecskéket, amik teljesen megfizethető árúak.

2021. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 évesen lett fülbevalóm, ezüst, mert csak azt bírtam. Tesóm ennyi idős, de neki nincs fülbevalója.
2021. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
13 évesen fülbevaló...
2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hordanak. De csak akkor ha ki van lyukasztva az illető füle és nem érzékeny a füle és csak az aranyat bírja.

A húgom szokott ezüst fülbevalót hordani, ő is 13 éves.

2021. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nekem 3 évesen lett, de nem azért, mert gazdag gyerek voltam. Én kértem, hogy legyen.

#3, nem értem mi a baj vele. Kérlek, ne sértődj meg, de ez régimódi felfogás. Nyilván ne rakjon be hosszú fülbevalót, csak legfeljebb alkalmakkor ( azért is, mert ha még nem tud vigyázni rá, beleakadhat valamibe, de szerintem ez a veszély 12-13 éves kor körül a legtöbb esetben már alacsony; másrészt az tényleg nem való ) meg fültágítót, de egy kisvirágtól vagy egy gyöngytől szerintem még nem romlott meg senkinek sem az erkölcse.


Nekem van egy ezüstöm, de csak egyszer volt bent, mert begyullad tőle a fülem, aranyat viszont hordok most is. Nem kell nagyra gondolni; apró aranykarika vagy életfa kis kövekkel. Nem nagy összeg, és szerintem egy kisgyerek is hordhatja ( csak ha ő szeretné, erőltetni nem szabad! ), egy 13 éves meg főleg.

Egyébként, kedves Kérdező, ha ajándékba szeretnél venni fülbevalót, szerintem előbb derítsd ki, hogy van-e allergia ezüstre. ( Ha van, de ezüst hatást szeretnél, ajánlani tudom a fehéraranyat. Az ékszerész tudni fogja, ha mondod neki. )

2021. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én aranyat hordok

14/l

2021. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 12 éves,ezüst fülbevalója van:)
2021. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En aranyat hordtam. De most épp ezüstöt 14
2022. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!