Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy piercing lövés?

Hogy zajlik egy piercing lövés?

Figyelt kérdés
Orrba szeretnék piercinget, és fogalmam sincs, hogy hogyan zajlik. Kell vinnem piercinget amit bele lő? Vagy hogy van ez valaki segítsen 😂

2021. ápr. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem lövik, hanem szúrják, és nem kell vinned semmit.
2021. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alap ékszer benne van az árban, neked csak azt kell eldöntened, hogy karikát vagy pöttyöt szeretnél mert akkor másképp szúrják, bár nekem pöttyre lett szúrva és később csak karikát hordtam sokáig szóval nem nagyon értem. Fertőtlenít, szúr, behelyezi az ékszert, utókezel és már mehetsz is. Max negyed óra alatt megvagy.
2021. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ReGina... ***** válasza:
100%

Semmit nem lövetünk, főleg nem porcos részre.

Karika sem ajánlott kezdő ékszerének, inkabb a pötty és később cseréled ha meggyógyult.

A készletből pedig választhatsz, ügyelj arra, hogy titán ékszer legyen.

2021. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lövetés úgy zajlik hogy fogják az egyenes szárú ékszert és a tűhöz képest nagyon tompa végét a belövővel átnyomják az orrodon. Találkoztam olyan csajjal akinek ettől eltört a porc és az az orrcimpája laposabb. Szóval inkább ne.

Szúráskor beszúrják a tűt ami belül üreges, ebbe beledugja a piercing végét a piercer és ahogy kihúzza a tűt az ékszer bent is van a lyukban.

Ékszert adnak ott helyben, benne van az árban. Szerintem se karikával kezdj, nekem karika van bent de van hogy belekapok vagy elforog és friss piercingnél ez nagyon tud fájni. Én a kampós végű pötty ékszert ajánlom, titánból, kicsit nehéz kivenni ha nem éreztél még rá de cserébe teljesen szinte lehetetlen véletlenül kikapni.

2021. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igaz, pár hetes már a kérdés. Nekem úgy volt, hogy kiválasztottam az ékszert, lefertőtlenítette az orromat. Fekete filccel bejelölte azt a helyet ahova szeretném az ékszert, rájehlyezte a belövő pisztolyra, az orrcimpámba helyezte majd lött. De mondta, hogy ne mozdítsam meg a fejemet, mert akár kiszakadhat. Gyorsan ment, nem fájt csak picit kellemetlen volt.

Lehet lefognak pontozni, amiért én lövettem, de valahogy ha szúrták volna lrhet ott helybe lettem volna rosszul, ezért is választottam ezt. Szerencsére semmi baja nincs az orromnak.

2021. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!