Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen időközönként jártok...

Milyen időközönként jártok körmöshöz, vagy ha magadnak készíted milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy az adott mintát mennyi idő alatt unjátok meg? Magamnak szoktam gél lakkozni de már 1 hét után megunom pedig nagyon szép, semmi baja tartós meg minden de nem bírok magammal.

2021. ápr. 18. 12:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Én 3 hetente járok körmöshöz. Van olyan,hogy meg unom én is a mintát de muszáj kivárni.
2021. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 hetente csinálom meg magamnak a körmeimet, mivel gyakrabban nincs időm rá, pedig az első hét után már azon gondolkozok, milyen legyen az új. :D
2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 3 hetente szoktam magamnak, 2 ha ügyetlenebb voltam és letörik6elenged valamelyik.
2021. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is magamnak gél lakkozom 3 hetente, de ha valamit nagyon megunok, akkor 2 hét után is megcsinálom, mert én is tényleg hamar rá tudok unni :( legszívesebben hetente csinálnám, de arra nincs időm, meg baromi nagy macera lenne sajnos.
2021. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!