Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti milyen gyakran...

Lányok/nők! Ti milyen gyakran jártok ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés
Körmös,fodrász, kozmetikus, szolárium, szempillás, ilyenekre gondolok. Ti mit szoktatok ezek közül megcsináltatni magatokon és milyen gyakran átlagosan? Mi mennyibe kerül nektek kb?

2021. ápr. 28. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
körmöshöz 3-4 hetente járok mukormom van de altalaban csak töltésre megyek s-m méretű körmeim szoktak lenni díszítéstől/ hossztól függően 5-7000ft, kozmetikushoz havonta 1x járok arctisztításra, szemoldok szedesre 4-5000ft, szempilláshoz csak nyáron mikor nyaralni megyek es nem akarok ott sminkelni az évi 1-2 alkalom 2-3D-s szempilla 9000ft korul
2021. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

körmöshöz 2-3 hetente

fodrászhoz szintén 2-3 hetente

szoliba heti 2x vagy ha random kedvem támad vagy hívnak barátnőim

szenpilláshoz pedig ritkán csak ha van kedvem

2021. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyikhez se járok. Jó, talán fodrászhoz évente.
2021. ápr. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

korom, kozmetikus, szoli, szempillas: soha nem jarok. ezeket mind megycsinalom magamnak itthon, igy nem kell egy idegenhez alkalmazkodnom meg jopofiznom vele. jo a kezugyessegem es sokmindennek utana neztem mar, ezert nem latom ertelmet feleslegesen eljarni valahova. a szolit ellenzem, a muszempilla nem tetszik.


fodrasz: kb felevente megyek egy frissito vagasara, az kb 6000 ft. nem a mindenfele hajfestestol meg extra fazontol lesz szep a hajam, hanem pont hogy attol, hogy megkimelem a festestol, vasalastol, tul sok szaritastol es itthon rendszeresen apolom.

2021. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Soha. Egyikhez sem.
2021. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Fodrászhoz évente 1x, máshová nem
2021. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Körmösnél az elmúlt 4 évben voltam talán 3-szor, kipróbálálni, alkalmanként max ilyen 5000 Ft volt, nem is nagyon emlékszem már, oylan rég voltam.

Fodrász: A mostani hajammal (szín + fazon) félévente járok kb, 4000 Ft-ot hagyok ott borravalóval együtt.

Szempillásnál még soha nem voltam, nem is tervezek menni.

Gyantáztatni járok 4 hetente, az 5000 ft kb.


Én inkább ilyenekre költök, hogy edzés, akár személyi edzővel is, rendszeresen járok masszázsra, rendszeresen (nyilván nem havonta, hanem évente vagy amilyen gyakran javasolt) megyek egészségügyi szűrésekre, vérvételre stb. Nekem ezek ma már fontosabbak, hogy testileg-lelkileg jól érezzem magam és jól legyek, így inkább ilyenekre költöm a pénzt (már ahol van költség, sok eü. szűrésnél nem kell fizetni, ha nem magánklinikára megy az ember).

2021. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász 3 havonta egészségügyi vágás (kB 4000 Ft)

Kozmetikus 2 havonta arctisztító nagykezelés (8500 Ft. Szerintem egy kicsit drága,úgyhogy lassan keresek másik szakembert)

Körmöshöz nem járok, mert brutálisan gyorsan nőnek a körmeim. 1 hét alatt néhány miliméter lenövést össze tudok hozni és semmi kedvem hetente több ezret erre költeni, így marad az otthoni manikűr.

Pilláshoz nem járok, nem vonz.

Én igazaból irigylem azokat (és ezt ió értelemben mondom), akik folyamatosan igénybeveszik a szépség ipar szolgáltatásait. Mindig tip-top a ki néztük. Én egyszerűen sajnálom az időm és a pénzem ilyesmire költeni, pedig jó lenne mindig csinosan kinézni.

2021. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Körmös, kozmetikus, szolárium, szempillás- soha nem voltam eddigi életemben

fodrász,- most már több mint egy éve nem voltam, régen havonta szoktam menni, vágásra és festésre. Vidéki vagyok, itt általában 8-10.000 szokott lenni.

2021. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fodrásznál három éve voltam legutóbb (nagyon kellene már, mert nem tudom magamnak normálisan levágni, de elköltözött a jól bevált hajászom, és nem tudom, kit válasszak helyette), kozmetikushoz, körmöshöz, szoláriumba sosem járok.
2021. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!