Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát ajánlanátok...

Milyen karórát ajánlanátok 200 ezer ft alatt?

Figyelt kérdés
Seiko, Tissot az elsődleges. Melyik a megbízhatóbb szerkezet? Esetleg más ebben az árkategóriában? Aminek van egy kis presztízs értéke és tartós.

2021. máj. 2. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon benéztél. A Seiko kb 50 ezerről indul, ha eredeti. Esetleg valaki hozzáértő tud kommentelni?
2021. máj. 3. 07:38
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
200 ezerért nincs olyan aminek lenne presztízsértéke. Ez belépőkategória az órák világában. Orient Starok vannak amik megérik nagyon ebben az árszegmensben meg persze a mikrobik: Phoibos, talán Zelost is lehet lőni ennyiért.
2021. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért nehogy már 2 millióért vegyek órát xD. Mindig ez a lenézés a 200 ezres órára, csak nem tudom miért. Az emberek 90%-ának még 50 ezres órája sincs, szóval a 200 ezres ilyen értelemben már bőven az átlag felett van szerintem, presztízs alatt meg azt értem, hogy megnézik meg ismerik a gyártót, tudják, hogy nem 5 ezres kínai óra.


Azt viszont nem értem meg, hogy a mai világban hogy van még mindig ekkora értéke egy órának, amikor 150-ért már Apple Watchot venni, ami a pulzusomat méri és értesít, ha emailem jött, vagy fel tudom venni ha hívnak. Az okosóra teljesen kiszorította a hagyományost, már csak egy megszállott réteg vesz szerintem középkori elven működő, fogaskerekekkel hajtott sima órát milliókért, amit rázni kell vagy folyamatosan hordani, hogy menjen egyáltalán.

2021. máj. 8. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Attól mert valakinek csak egy 250 ezres használt Suzuki Swiftre futja attól még a Dacia Logan nem lesz prémium autó. A karóra luxuscikk. Nem az átlag magyar pénztárcájához van igazítva. 200 ezer forint az a belépő kategória, ott nem kapsz presztízs órát. Lehet kapni jó órát, de attól mert egy tűrhető tokba beleraknak egy elfogadható pontosságú szerkezetet az messze áll a presztízs órától.
2021. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!