Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek?,már nem bírom...

Mit tegyek?,már nem bírom elviselni ezt! 17/L

Figyelt kérdés
Hi. Nagyon nem tetszik ahogy kinézek,hiába kapok pozitív visszajelzéseket..gyűlölöm magam..próbáltam elfogadni magam..nem megy. Ahogy kilépek a házból egyből azt érzem hogy mindenki engem néz hogy milyen ronda vagyok..ha találkozok valakivel alig tudok figyelni a beszélgetésre folyton csak azon kattogok hogy biztos arra gondol hogy mennyire ronda vagyok stb..a hajamat mindig kibontva hordom csak azért hogy eltakarja az arcom,nyáron nem merek felvenni rövidnadrágot,sőt..rövid ujjú pólót sem mert úgy érzem mindenki engem néz hogy milyen ronda testem van..borzalmasan feszült vagyok ha kimegyek a házból,sok időt nem bírok kint lenni. Sokszor érzem azt hogy azt gondolják rólam hogy mit keresek ezen a világon,és én is azt érzem hogy nem is ide tartozom.:(

2021. máj. 3. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan mi az ami nem tetszik magadon?

Kezdj el edzeni, akar fotozd is magad hetente, hogy lasd az eredmenyt. A sportolas segit levezetni a feszkot, teszel vele a testedert es endorfint is termelsz.

2021. máj. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Ejj ej lássátok hova vezet a média?

Sok volt kicsim a tv...térj vissza a valóságba.

2021. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
#2 te is terj vissza a valosagba, a mai fiatalok nem a tv-bol hanem instarol szedik ezt a sok hulyeseget. Nem is nez senki tv-t 2021-ben 🤣🤣
2021. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szakorvos segitseget ajánlom!!!!
2021. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Én is voltam már így de hidd el felesleges,csak magadnak artasz vele.

Biztos vagyok benne,hogy nem olyan vészes a helyzet ahogy leírtad csak te látod úgy.

Ha nem tetszik valami változtass rajta pl fesd be a hajad ha unod ezt a színt,csodákra képes egy új hajszín.

Csereld le a ruhatarad,találd meg a stílusod.

Ezek mind fontosak,de először fejben kéne rendet tenni,az önbizalom fontos,és nincs csúnya ember csak akkor ha belülről is az.

Nem könnyű önbizalomhianybol magabiztosnak lenni,de szerintem meg kell próbálni mindenféleképpen

2021. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az utcán sétáló, random embereknek jobb dolguk is van, mint veled foglalkozni. A számláikat befizetni, azon kattogni, mit vágott hozzájuk a főnökük, hogy mi volt a bevásárlólistán.

Ennyi idősen nekem is voltak ilyen képzelgéseim, hála Istennek, nem sokáig. De a büdös igazság az, hogy valójában MINDENKI LESZ@R.

Ahhoz nagyon primitívnek kell lenni, hogy valakinek az legyen az egyetlen hobbija, hogy 0-24-ben 17 éveseket szapul. Ha alter, rocker, tupírozott rózsaszín hajú punk csaj lennél, akkor könnyebben előfordulna, hogy feltűnően megnéznének és méregetnének, de akkor sem azért, mert “ronda” vagy, hanem azért, mert ritkán látnak ilyet.

Mint már említettem, SENKIT nem érdekel, hogy nézel ki. Főleg nem egy nagyobb városban.

Ajánlom, foglalkozz mással is, mint azzal, hogy hogy nézel ki.

Kialakulatlan személyiség vagy még, ez világosan látszik, és pont ez az az időszak, amikor az emberek elkezdik felfedezni magukat, és állandóan változnak.

2021. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki az Instagramot, a TikTokot, és a többi szennyet. Aztán irány a pszichológus.

Kicsit nyersen hangzik, tudom, de nem annak szántam. Viszont más kiutat nem nagyon látok.

2021. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nettó kamu
2021. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 bárcsak kamu lenne :(
2021. máj. 4. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Hogy vagy kérdező? Minden rendben?
2023. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!