Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya lett a szemöldököm?

Nagyon csúnya lett a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Ma szedte ki a kozmetikus, szerintem nem szép. Mit gondoltok róla?

[link]


2021. máj. 3. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
valószínűleg nem teljesen ugyanolyan a szemöldököd alapból sem, viszont a képen jobb oldalinak jó a formája, az szép de nekem a bal egy picit fura:/ de alapvetően nem rossz, ne aggódj miatta
2021. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha normálisan be vannak töltve a helyek mikor sminkelsz akkor nem lehet rossz. De én ezt a lekerekített véget nem értem. Simán ki lehetne zselézni és egyenesre szedni hogy emelje a szemhéjadat
2021. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem gáz, de nem lett valami szép...

Irigyellek hogy ennyi szemöldököd van...:) nekem sajnos nincs :(

2021. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dús szemöldököm van. Kértem tőle, hogy ne legyen vékony, erre...
2021. máj. 3. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem sikerült túl jól, de nyugi, ennél sokkal rosszabbak is vannak. Valószínűleg senki nem venné észre rajtad, hogy nem jó, csak így, ha felhívod rá a figyelmet.
2021. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Szép szemöldököd van így is. Nekem ennél dúsabb volt, szép határozott formájú. Erre a tetovált (kék) szemöldökű kozmetikustanonc közölte, hogy boszisan nézek ki és kicsit ki kéne szedni. Vonalszemöldököt csinált. De rendesen, az az két mm vonalszemöldök. Borzalmas volt.
2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg semmi baj nincs vele. Tudod mi a csúnya, azok a nagy tetovált természetellenes förmedvények, amit némelyik magára festet. Csak úgy virít a szemöldöke. Férfi szemmel borzalmas. A tiéd rendben van.
2021. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szemöldök mániás vagyok, de 3x is megneztem a képet és nem látok benne kivetni valót.

Alapvetően se szimmetrikusak a páros testreszeink, szóval ikrek sose lesznek, de neked szerintem szép szemöldököd van.

2021. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele, tökéletes.

Nekem durvább hidd el :DDDD

16f

2021. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj vele (persze gondolom azóta már visszanövesztetted a megszokottra, mert nem mai kérdés).

Bár nekem is lenne ennyi!

2021. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!