Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idegesítő ha egy youtuber...

Idegesítő ha egy youtuber állandóan a drága holmijait mutogatja?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem fogom leírni a youtuber nevét. Szoktam nézni egy jó pár videóst, akik mutogatnak pár drága dolgot, de még sem idegesítőek, mert nem minden videójuk a drága sminkjeikről, ruháikról szólnak, és amúgy azért mert vannak drága dolgaik is, még nem minden lesz rossz a drogériából. Viszont van egy magyar, aki külföldön él, neki már a Mac is egy rossz márka, de amúgy a videói arról szólnak, hogy arról sztorizgat hogy ő neki spirál van felrakva, vagy milyen rossz neki, hogy megjött a havi baja, vagy pedig mutatja haul videókban hogy szórja ő vagy a barátja a pénzt rá.
2021. máj. 4. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Minek nézed ha bosszant?
2021. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert régebben ez az illető jó videókat csinált, de már úgy 1 éve nem.
2021. máj. 4. 18:47
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem idegesít. Az emberek véltoznak - ha neki a márkás cuccok jelentenek boldogságot, hajrá. Aki meg külföldön él, annak meg általában olyan a keresete, hogyha ő megvesz egy Chanel rúzst, az kb. arányaiban olyan a fizujából, mintha én megvennék egy L'oreált, nem sajnálom tőle. Ha idegesít maga a stílus, akkor nem nézem tovább. De idegesítő stílusúból filléres mancik is vannak.
2021. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok youtuber, gazdag se, de szerintem is szar overhypeolt márka a mac.

Amúgy engem nem idegesít. Szoktam ilyen smink véleményező, bemutató videókat nézni néha.

Engem az idegesít ha percekig beszélnek feleslegesen, és 5-10 perceket kell ugrani a videóban hogy valami értelmes részre érjek.

2021. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Ha valaki idegesít, akkor nem nézem tbbé.

Alapvetően a flexelés mint olyan szerintem alapból ízléstelen, és őszintén én az ilyen drága holmik (most én kifejezetten a designer cuccokra gondolok de nyilván mindenkinek mást jelent a drága cucc kifejezés, illetve 1 milliót pl. elköltenék egészségügyi dolgokra vagy fogászatra, de pl. táskára nem, szóval az se mindegy, mi az a drága dolog) megvásárlásának sok értelmét nem látom, de nem is nézek olyan videókat, amikben erről van szó. Ha meg mégis ilyenre kattintok, az azért van, mert valamiért kíváncsi vagyok rá, és akkor igazából nem sok okom van idegeskedni se.

2021. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Te kérdezgetsz folyamatosan róla, igaz?
2021. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem én kérdezgetek róla, de csalódtam benne, a legutóbbi videója helyett talán valami értelmes tartalmat is készíthetett volna, amire már régóta nem képes. Órákig képes kb. a semmiről is beszélni, egy sminkről is órákig képes beszélni, hogy honnan szerezte be stb., ami minden, csak épp nem izgalmas.
2021. máj. 4. 20:44
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy mondom ezt úgy, hogy nekem is van egy pár drágább sminkem, parfümöm, még sem vagyok elszállva magamtól, mint ő.
2021. máj. 4. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked ez nem tetszik, ne nézd, ennyi. Másnak meg érdekes az a tartalom. Én pl. nézek olyan youtubereket, akik kívülálló szemmel nem gyártanak "hasznos" tartalmat, de szeretem azt, ahogy beszélnek, szeretem a stílusukat, monoton munka mellé tök jó a háttérbe "kép a képben" lejátszási funkcióval.
2021. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ha a dm-es occó sz4rokról csinálna videót biztosan nem lenne fele annyi nézettsége se.

Jobban rákattintanak mondjuk egy natasha denona review videóra mint egy filléres catrice reviewre. Egy drága terméknek jobban utánanéznek sokan mielőtt megveszik.

2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!