Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Casio órának van "értéke"?

A Casio órának van "értéke"?

Figyelt kérdés
Mármint órakedvelők körében nem nagyon látom, hogy említenék, pedig nekem pl. egyből ez a márka jut eszembe, ha karóra téma szóba jön, mint egy elpusztíthatatlan óra, ami túlél egy hurrikánt is. Miért sajnálják le sokan? Oké, nem egy Rolex, de egy Edifice darab pl. van, amelyik 100 ezres kategória, meg a Solar óráik is nagyon jók.

2021. máj. 6. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Órakedvelő körökben leginkább G-shockok amiket mindenki ismer és szeret meg persze az alap digitálisok. A köztes modellek pl edifice nem igazán ismert pedig ott is vannak egész jó filléres darabok. Nekem is van Omegám Vacheronom, de pl szívesen hordom a G-Shockomat is. És egyáltalán nem ciki csak ne öltönyhöz vedd fel
2021. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Casio régen egy jó márka volt de leregadtak egy 90-as évekbeli technológiai szintnél de az árai ezt nem tükrözik. Én vettem pár éve casiót de ezek már nem olyanok mint 20 évvel ezelőtti modellek.
2021. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Casio belépő szint az órák világába. (Nyilván vannak drága darabok is)

Nincs velük semmi baj. Talán a G-Shock a legnépszerűbb, valóban elég strapabíró.


A "van értéke?" kérdést nem annyira értem. Annyi, amennyiért megveszed :D.

De valószínűleg nem a Casio órákon fogsz hatalmasat keresni, ha megveszed most és eladod 5 év múlva.

2021. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs velük semmi baj legfeljebb csak az hogy minősíthetetlen szarok de legalább még a stílusuk is hányingerkeltő tekintettel, hogy japán.
2022. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!