Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lett akkora divat a...

Mitől lett akkora divat a mandula vágású szem, ill. ''foxy eyes''?

Figyelt kérdés

Az egyik influenszer is azt mondta az egyik videójában, hogyha smink nélkül akar ''foxy eyes''-t, akkor a copfját csak szorosabban összefogja, az ''kihúzza a szemét''.


Instán is ahol szépészeti beavatkozásokról tesznek fel fényképeket, egyre több nőnél látom, hogy ''foxy eyes''-ra műtetti a szemét.


Kérdem én, miért jó ez? Mire jó ez?


Én azt hittem mindig is, hogy a nagy kerek szem az ideál, mert őszinteséget, ártatlanságot sugall.


A fiútesóm is a nagyszemű lányokért van oda.

És nőismerőseim közt is látok mindenféle szeműt, nagy kerek, kis szemű, vagy lefelé álló szeműt.

A cicás szemfestés igaz sok ideje divat, még olyannak is lehet olyat csinálni akinek egyáltalán nem olyan a szeme.


Nekem igaz természetes mandulaformájú a szemem, de kicsit kicsi. Nem minden szemfestési technika áll jól, különben kisebbnek tűnik tőle.

Mindig is kissé nagyobbat szerettem volna.


Most meg a ferde szem lett az ideál?


Az Instán is olyan egyforma arcokat látok. Foxy eyes, manó orr, nagy száj. Egyforma smink, a hajszínük különbözik.


Vagy valamelyik celeb hozta divatba?


Vagy ez a pasiknak tetszik?



2021. máj. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A divat folyton változik. Nem kell vele foglalkozni. Te úgy vagy jó, ahogy jól érzed magadat a bőrödben.
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy újabb trend, de ki tudja meddig fog tartani. Lehet pár év múlva újra a nagy őzikeszem lesz a divat. Szerintem ne foglalkozz vele, ha neked ez nem áll jó vagy nem tetszik, akkor sminkelj továbbra is úgy, mint eddig.

Az meg ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik jobban. Gondolom a férfiak egy részének tetszik, de nem hinném, hogy ennek bármi köze lenne a trendhez. Inkább hírességek elkezdték és elterjedt.

2021. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Bella hadid miatt jött divatba
2021. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most épp ez a trendi, alig várom, hogy a sok agyhalott, aki trend szerint műtteti meg tetováltatja magát, mit csinál majd 2 év múlva, mikor már nem ez a divat.

Remélem a félkopasz lesz az új trend, mert a túlhúzott copf erősen odatesz a hajnak. Meg a ráncok és a megnyúlt bőr.

Én azon röhögök, hogy épp trendi a karikás szem és sötétre festik a szemük alját, hát ez is nevetséges.

De nyugi, a férfiak sose trend szerint választanak. Ha mégis, érdemes menekülni.

2021. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# Csak aztán nehogy az legyen, hogy megint az ''őzike'' szem jön divatba és olyanná műtettik majd magukat. 😆


Hisz könyörgöm, annyi smink videó van arról, hogy kell szemceruzával "cicás" szemet húzni, az ember lánya pedig lemossa.


A műtét viszont megmarad.


Én nem akarom megműttetni szemeim, inkább igyekszem úgy sminkelni hogy nagyobbnak tűnjenek.


''Én azon röhögök, hogy épp trendi a karikás szem és sötétre festik a szemük alját, hát ez is nevetséges.''


Ez komoly?? Ezt nem is tudtam.


Ezek szerint trendi vagyok, mert genetikailag kissé karikásak is. 😆 Holott én inkább igyekszem elfedni, ne úgy nézzek ki mint aki nem aludt.

2021. máj. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!