Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért folyik el a gél lakk?

Miért folyik el a gél lakk?

Figyelt kérdés
2016 nyara óta gél lakkozok, 3 hetente csinálom és mindig frissítem a lakkészletem, szóval a legtöbb lakkom max 2 éves. Az van, hogy amikor vettem egy új alaplakkot, akkor emlékeim szerint a Perfect Nailses lakkjaim tökéletesen működtek, de azóta nail prep és primer után ha felkenem az alaplakkot, a körmeim széléről befele elkezd folyni és hiába teszem gyorsan lámpa alá, nem vagyok ezzel elég gyors. Ezután a szín is ugyanigy befolyik. Próbáltam a primert is vastagon, vékonyan, mindenhogy kenni, aztán az alaplakkal is ugyanez a helyzet. Várok is a primerrel, hogy száradjon, mégis állandóan befolyik középre minden és rendkívül zavaró. Buffert is használok, bőrt is feltolom, tényleg szerintem mindent megteszek, hogy ne legyen ez. Mi lehet a baj?

2021. máj. 9. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez régen is megvolt, csak mintha az alaplakkok vásárlásánál jobb lenne a helyzet, de nem vagyok ebben biztos. Meg ezért nem szeretnék 2 havonta újat venni :(
2021. máj. 9. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évig jó a szavatosságuk, de még utána is bőven lehet használni. Szerintem nem ez lesz a gond, főleg, hogy több lakkal is ez van.


Nincs a szokotthoz képest túl meleg a szobában, ahol csinálod? Jól használod a lakkokat, értem ez alatt, hogy megfelelően felrázod használat előtt azokat, amelyeket kell?

2021. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mint ahogy előttem is írták, szerintem sem a lakkal lesz a gond.Szerintem érdemes megnézned a lámpát, hogy minden oldalról megfelelően világítja-e meg a körmöd
2021. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már akkor elfolyik, amikor még a lámpába be se tettem :( viszont hidegebb helyen tárolom őket, mint ahol készítem. Ez probléma?
2021. máj. 9. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor cseréltél primert?
2021. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az kérdés kiírása óta most csináltam először körmöt, és valószínűleg az egyik legalapabb dolgot rontottam el, amit írtatok is :) nem ráztam fel/nem eléggé a lakkokat mielőtt felkentem. Mert most jó alaposan megráztam őket és kb semennyire se folytak el.
2021. máj. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!