Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki és miért veszi ezeket a...

Ki és miért veszi ezeket a gagyi órákat?

Figyelt kérdés

Manapság, amikor nem kell óra, mert mindenkinél ott a telefon, meg mindenhol van óra, laptopon, tömegközlekedési járműveken, kocsi műszerfalán,... ki és miért vesz órát? Mármint olcsó, márkátlan, vagy alacsony presztizsű márkájút?

Egy drága és minőségi az más, de az ilyen divatórák, mint BOSS, GANT, Fossil, ezek minek? De ugyanúgy minek a Seiko, Certina, Tissot,...?

Ezekért mine pénzt adni, azaz pénzt kidobni az ablakon?



2021. máj. 11. 05:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Mint ahogy,egy telefon ugyan úgy egy óra is öltöztet bár milyen (gagyi) is az .

Mondjuk 24-éve nősültem,és akkor kaptam egy Festina-karórát,a mai napig hordóm.

2021. máj. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, megint egy ilyen kerdes, aminek csak az a celja, hogy hergelje az embereket. Szanalmas vagy. Nem csak orakkal kapcsolatban lehet ezt kerdezni...fogadjunk pull&bear-es csoves farmerben jarsz...miert nem Gucci-ban? Hm? Luzer.
2021. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk mert 5 éve vettem egy Boss órát és ugyanúgy mutatja az időt még mindig, mint a te szaros 600 ezer forintosod???
2021. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk mert nem kell naponta tölteni .
2021. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Mert nincs pénzem flancos órára, de karóra az kell nekem. Pl egyetemen nagyon fontos egy vizsgaszituban, hogy tudjam mennyi az idő, de a telómat nem vehetem elő, ugye :)

Azon kívül van, amikor a telót előhalászni udvariatlanság lenne, de az órára simán vétek egy pillantást. Kocsim nincs.

Az én órám még csak nem is az általad felsorolt márkák egyike, nincs is rajta márkajelzés. Anyukám az órásnál vette nekem, max 8000 Ft lehetett. Évek óta remekül működik, és nagyon aranyosan néz ki.

23N

2021. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán órára mi szükségünk van mikor ott a telefon...
2021. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
#6 gondolom te vagy a panelpatkany a havana teleprol, aki bolyhos melegitoben es xxl-es piacos poloban jar.
2021. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Képzeld, én meg egyenesen az Aliról rendelgetem a gagyi 500 forintos óráimat, skandallum! Az óra öltöztet például. Sőt képzeld, még okostelefonom sincs, mégis élek!

Vannak olyan helyzetek, főleg a munkámban (szülésznő vagyok), hogy bizony kell az időt nézni és teló meg nincs nálam. De az utcán sem kényelmes a táska mélyéről ( mert hol máshol lenne egy női táskában ) előhalászni a telót egy pontos idő megnézéséhez.

2021. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az Aliról van egy csomó órám, én azért szeretem mert öltöztet, variálhatom különböző szettekkel. Nem adnék ki egy óráért még 50 ezret sem, nemhogy több százezreket.
2021. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

7!

Nem getczi!


Én a harisnyás férfi vagyok.

2021. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!