Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki előnytelen külsejű, vagy elhízott srác volt, de néhány év múlva megváltozott, elkezdett magával foglalkozni és vonzó lett?

Figyelt kérdés
Egy itteni kérdés inspirált.. ;) Ti láttatok már ilyet?

2021. máj. 16. 18:55
 1/7 DominikX ***** válasza:
50%
Nem.
2021. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van! Jó pasi lett. Van olyanom is aki tininek husi volt és egy nagyon szexi srác lett belőle. Gyúrás nélkül.
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam még érettségi előtt kezdett el kondizni, tavaly futottam vele össze Bp-en. Jól kikupálódott, mondjuk érettségi óta 10 évtelt el.
2021. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm. Elhízott volt (100 kg fölötti), bilifrizura, pattanások stb. Kb. 5 éve viszont elkezdett fogyózni és gyúrni, most vékony, izmos, rengeteget sportol, a bőre tiszta, haját is rendbe rakatta, tip-top lett.
2021. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki nem nézett ki annyira jól, most meg nagyon jó pasi lett. Azért akkor sem volt nagyon gáz a helyzet, de nem is tartottam régebben vonzónak egyáltalán... Most meg oda vagyok érte, csak sajnos nem nagyon van esélyem . :(
2021. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 30 kg-ot fogyott, nagyon látványos a végeredmény. Előtte sem volt ápolatlan, csak maci. :)
2021. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!