Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » TAG Heuer óra megéri használtan?

TAG Heuer óra megéri használtan?

Figyelt kérdés
200 ezer Ft környékén már jófogáson van pár darab. Mennyire biztonságos így venni? Hogy tudom megállapítani, hogy eredeti?
2021. máj. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél eredetit, gyűjts rá
2021. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ezek a kérdések felmerülnek benned, akkor szerintem még nem érdemes elmerülni ebben a világban. Bármikor vásárolhatsz problémás eszközöket dörzsölt seftesektől. De ha csak a Tag formája tetszik, a Pagani Design gyárt ilyen órát is, Seiko szerkezettel.

[link]

2021. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem TAG Heuer neve tetszik, meg a státusz ami felépül a márka köré. Tudom, itt mindenki leszólja, hogy ilyen meg olyan hulladék, közbe meg forma 1-be mindenütt ott vannak, egy top svájci márka. Annál sztem ismertebb max a Rolex, Patek, meg az Omega van, mondjuk azok magasabb státuszúak is kicsit, de egy kvarc TAG Heuer is 400 ezertől kezdődil, a teteje meg 2 millió, szóval nem egy gyenge óra, bár befektetésnek nyiván nem a legjobb.
2021. máj. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!