Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzódnak a férfiak a vékonyab...

Vonzódnak a férfiak a vékonyabb nőkhöz is?

Figyelt kérdés
Vékonyabb lány vagyok, egész életemben az voltam. Nagyon kicsik a melleim és a csípőm se nagyon széles. Fog valaha vonzódni hozzám így bárki is? Emiatt utasítottak már vissza, és csomón helyen azt írták, hogy aki azt mondja, nem a nagyobb fenekű lányokat preferálja, az hazudik (és csak próbál kedves lenni). Évek óta nem tudok hízni, de ez lenne az egyetlen megoldás?

2021. máj. 20. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Maradj csak ilyen.
2021. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért tényleg vonzóbb egy formás fenék és csípő, a cici az nem baj ha pici 😋
2021. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más tetszik, vannak olyan férfiak, akiknek a "kisfiús" alkat is bejön.
2021. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze. De ha teged zavar, akkor tudsz tenni ellene. Olyan nincs, hogy nem tud valaki hizni, hacsak nincs olyan jellegu betegsege.
2021. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg picit körte alkatom van, pici cici és viszonylag nagy fenék. Utálom :( inkább lennék kisfiúsan vékony.
2021. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
#5 pedig az pont nagyon csinos 😇
2021. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 en is pont igy vagyok es en is utalom.
2021. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
A környezetemben az ilyen típusú nők házasok és gyerekük is van, úgyhogy ne aggódj. Vonzódnak a férfiak a típusodhoz.
2021. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves #5 és #7, pedig a ti alakotok a lehető legideálisabb (mint azt a kommentekből is láthatjátok)! Annyira szép és bármit megadnék, hogy én is úgy nézzek ki.
2021. máj. 20. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát már pedig nekem nem tetszenek a nagy fenekű lányok. Nem próbálok én itt senkivel se kedves lenni. Én pont, hogy tipikusan a vékonyakhoz vonzódok, feltételezhetően hozzád kérdező. És még mielőtt valamelyik agyoniskolázott "kikövetekzeteti", hogy biztos azért mondom, mert össze szeretnék itt jönni valakivel, az megint téved. Hihetetlen néhány ember felfogása. Ha már nem az tetszik biztos hazudok vagy pedig más hátsó szándékom van. Röhejes.

De valahogy érdekes módon az ilyen csajoknak mind pasija van.

2021. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!