Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldökcsipeszt lehet...

Szemöldökcsipeszt lehet használni száj felett?

Figyelt kérdés
borotva és krém ugye kizárva, kozmetikushoz menni pedig nincs lehetőség. és végülis ez olyan mint a gyanta? legalábbis az eredmény.?? úgy jó lesz?
2010. aug. 24. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeeeeee! Nagymamám szedi szemöldök csipesszel évtizedek óta és akkora fekete bajsza lehetne, mint Sztálinnak, ha nem szedné ki hetente legalább 3X! Szóval, ha jót akarsz magadnak akkor ne tedd!

Nem tudom neked mennyire erősek ott a szőrszálak, ill. mennyire van sok, de én szőkítő porral bekenem 2-3 hetente és tényleg alig látható... Már 2-3 éve ezt csinálom, és sose szólt meg senki, hogy szőkebajusz vagyok, vagy hasonló, fotókon sem látszik sehol.

2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen kilehet szedni a bajuszkádat szemöldökcsipesszel, sok mindenkinek ez vált be. :)
2010. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most akkor igen vagy nem????? :)
2010. aug. 24. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem igen.. én is azzal szoktam hébe hóba, és nincs eget rengető hatalmas bajuszom. :D
2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szemöldök csipesszel szoktam és nem erősödik hanem épphogy gyengül. Viszont szerintem arcgyanta jobb ide.
2010. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2010. aug. 24. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:
A szőkítgetéstől is gyengülnek a szálak, de egyénenként más és más válik be.
2010. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van direkt bajuszgyanta. Én azzal csinálom és kb. 2 hétig nem nő vissza. :)
2010. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is szemöldökcsipeszt használok és néha leborotválom, hogy simább legyen, de nekem nem erősödött meg, minden héten kiszedem és ennyi, nincs vele nagyobb gondom
2010. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szemöldök csipesszel szedem és nem erősödött meg. Igen, lehet használni. :)
2010. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!