Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég lett nyelv piercingem...

Nemrég lett nyelv piercingem és valami fehér izé boritja a nyelvem, mi lehet az?

Figyelt kérdés
2007. dec. 24. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ez teljesen normáis! Mivel eddig a nyelved hozzá volt tapadva a szájpadlásodhoz, most viszont az ékszer miatt ott van egy kis hely, ettől egy darabig lepedékes lesz, de pár hét alatt eltűnik. Ezt amúgy a szalonban el kellett volna mondaniuk. Arra figyelj, hogy minden nap fertőtlenítsd valamilyen szájvízzel, a lényeg az, hogy antiszeptikus legyen (tehát gyulladásgátló) és hogy kerüld a tejes, tejfölös ételeket.


Egy body-piercer

2007. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

Nemrég lett nyelv piercingem stb ...


Ööö megbocsáss ... ezt a fehér "izét" közvetlen azután vetted észre, hogy együtt voltál a barátoddal?

2007. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lepedék...a szépség átka a lepedékes száj...

Reméljük igaza lesz az első válaszadónak.Amúgy a rendszeres fogmosás is sokat jelenthet.(Napi 3*)

2008. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Lehet gomba is, mindenképp naponta többször öblögesd fertőtlenítő szájvizzel, ha nem múlik, irány az orvos!!!

Üdv: rotfusz

2008. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.Használj szájvizet reggel meg este.Ha nagyon zavar,egy kicsi gézre önts a szájvízből és Óvatosan töröld át a nyelved.
2008. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is most raktam be...tejes cuccokat mért nem lehet enni ilyenkor?a normális piercing mekkora lesz?ugye kisebb mint ami most benne van 3 hétig?
2008. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
előző válaszoló vagyok még azt szeretném kérdezni hogy ha tudok cigizni lehet?vagy nem ajánlott?:S
2008. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tejes dolgokat azért nem ehetsz két hétig legalább, mert a tejtermékek gyorsan bomló élelmiszerek, amik a sebbe kerülve elég durva gyulladást okozhatnak. Tapasztalat. Annak idején nekem is elmondták mindezt, de én két nap után úgy gondoltam, hogy mi az nekem és betoltam egy tál túrós tésztát, hát hallod utána úgy bedagadt a nyelvem mint állat és alig tudtam beszélni. Szóval két hétig legalább kerüld a tejes ételeket (tej, joghurt, kefír, tejföl, túró, sajt, író, tejszín, stb). Ja és a nyelved egészen biztosan visszanyeri az eredeti méretét.


Üdv

első válaszoló


(ja, még annyi, hogy legközelebb ne itt tedd fel a kérdésed, hanem írj ki sajátot)

2008. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
értem köszi oké csak volt vagy 3 kb ugyan ilyen nyelv piercinges kérdés és nem akartam 1 negyedik szintén ugyanolyat...és amit kérdeztem azzal a kérdezőnek is segíthetek:P
2008. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
nem lehet hogy a fehér izé az sperma? XD
2009. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!