Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szempillalifting / 1D szempill...

Szempillalifting / 1D szempillaépítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban kozmetikusok válaszát várom, de ha más is jártas a témában ne habozzon ;)


Rég óta gondolkozom már szempilla kezelésen. A reggeli elkészülődést is jóval meghosszabbítja a szempilla göndörítés.

Nagyon hosszúak a szempilláim, viszont rettentően egyenesek és konkrétan ráfekszik a szememre úgy, hogy esküszöm homályosan, zavarosan látok, ha nem göndörítem be.


Az se segít a dolgon, hogy ilyen szemmaszkban alszom mert világos a szoba és lelapítja őket az éjszaka alatt.


Ehhez kapcsolódó kérdéseim:

1. Így szerintetek az utóbbi érv miatt megéri a liftingen gondolkozni, ha mindennap szemmaszkban alszom?

2. Az 1D szempilla az tulajdonképpen 2 az 1-ben? (Lifting+minimális dúsítás)



2021. jún. 21. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se pillás, se olyan nagyon jártas a témában, de mindkettőnek utánnanéztem már.

1.kérdésed: szerintem az nem rontja el, de lehet jobb, ha konkrétan ráírsz egy pillásra és megkérdezed.

2. Nem! 1D az csak 1 pilládra megy 1 mű. Mivel a mű pillák kunkotibbak így kicsit az egész liftingeltebben néz ki, de igazából nem liftingeli meg mielőtt ragaszgatná a szálakat.

Én liftingre megyek nemsokára, ha nem elég extra akkor a következő az 1D.

2021. jún. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En sem vagyok nagyon jártas a témában, ezert lehet jobban jarsz ha felkeresed eloszor a kozmetikusod, mert ok is szoktak csinalni okyat, hogy a szempillat tartosan begondoritik, de pontosan nem tudom mi a neve:D

De ha egyszer kiprobalod, semmitse ofg artani

2021. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a szemmaszkot kellene elfelejteni mindenképpen. Valami megoldás kellene az Ablakra.

Liftingnek és a műpillának is ártana a szemmaszk.

2021. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A saját pilláidnak sem tesz jót szerintem hosszú távon, főleg ha már így önmagában is észre vetted.

A szempilláknak is van feszítő izma, szerintem csak ártasz a maszkkal,ha mindig nyomás alatt vannak.

Ugyan úgy ha vastag pilla van felrakva, az is csak árt, mert nem bírják tartani a saját pillák.

Szóval továbbra is azt mondom, hogy felejtsd el a szemmaszkot ha teheted.


Az 1D azt jelenti, hogy 1db saját pillára 1db mű szál kerül. Tehát se nem Lifting, se nem dúsítás :)

De! Műpilla előtt néhány héttel lehet Liftinget alkalmazni.

2Dtől beszélünk dúsításról.

2021. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!